Współpraca firm IFTM Internorm i BUILDgreenDESIGN

Dodano: poniedziałek, 01 sierpnia 2011 13:49

IFTM Internorm, polski przedstawiciel europejskiego producenta okien Internorm, nawiązał współpracę z firmą projektową BUILDgreenDESIGN, która specjalizuje się w realizowaniu budynków energooszczędnych.

Dzięki tej współpracy IFTM Internorm będzie mógł zaopatrywać inwestycje BUILDgreenDESIGN, zaś pracownia projektowa zyska rabaty cenowe oraz wsparcie techniczne w zakresie montażu stolarki okiennej.

"Cieszy nas współpraca z pracownią architektoniczną, która potrafi wykorzystać energooszczędny i pasywny potencjał naszych okien i drzwi. Budownictwo energooszczędne i pasywne potrzebuje odpowiednich umiejętności już od etapu projektu, dlatego posiadane przez pracownię doświadczenie jest nie do przecenienia" - mówi Karol Niespodziewański z IFTM Internorm.

"Okna to jeden z najważniejszych elementów domu energooszczędnego. Gwarantują, że wysiłek włożony w projekt i budowę "skorupy" budynku nie pójdzie na marne, ponieważ zapewniają szczelność i izolację termiczną. Dlatego korzystamy z posiadających certyfikaty Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt okien Internorm, dających pewność najwyższej jakości" - mówi Łukasz Stachowiak z BUILDgreenDESIGN.

BUILDgreenDESIGN jest efektem współpracy Biura Studiów i Projektów Synergia oraz firmy Arde Haus. Natomiast, obecny na rynku od 80 lat, Internorm jest jednym z największych producentów okien w Europie.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Internorm, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Internorm