Nowe okna aluminiowe w ofercie firmy OknoPlus

Dodano: poniedziałek, 25 lipca 2011 10:41

Oferta firmy OknoPlus poszerzyła się o nowe okna aluminiowe. Są one pokryte okleiną w kolorze drewna. Dzięki temu inwestorzy będą mogli łączyć wielkoformatowe, aluminowe przeszklenia z drewnopodobnymi systemami okienno-drzwiowymi.

Decydując się na duże przeszklenia w swoim domu, możemy spotkać się z problemem kolorystyki profili okien. Jeśli zdecydowaliśmy się już na montaż okien drewnianych lub PVC, wykonanie kolejnych, wielkoformatowych przeszkleń może być problematyczne, ponieważ te zwykle są osadzone w ramach aluminiowych.

Wiązało się to z pewnymi ograniczeniami, ponieważ jeśli inwestor decydował się na duże przeszklenia z wykorzystaniem okien aluminiowych, najczęściej różniły się one od pozostałych okien, posiadających okleinę drewnopodobną.

Chcąc rozwiązać ten problem, firma OknoPlus wprowadziła do swojej oferty nowe okna aluminiowe z okleiną w kolorze drewna. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klienci firmy nie muszą już dokonywać wyboru pomiędzy dużym przeszkleniem, a ujednoliconym, drewnopodobnym systemem okienno-drzwiowym.

Konstrukcje aluminiowe są uzupełnieniem oferty firmy OknoPlus, która specjalizuje się w produkcji stolarki PVC. Pokrywanie okien aluminiowych okleiną w kolorze drewna jest rozwiązaniem innowacyjnym. Dotychczas produkty tego producenta były malowane jednym z odcieni palety barw RAL.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy OknoPlus, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: OknoPlus

Firma Krispol