Drutex organizuje konkurs rysunkowy dla dzieci

Dodano: czwartek, 21 lipca 2011 10:11

"Okno do świata fantazji" to nowy konkurs firmy Drutex. Do udziału w zabawie, producent stolarki zaprasza dzieci w wieku do lat 11. Zadaniem uczestników konkursu jest namalowanie swojego wyobrażenia okna do świata fantazji.

Uczestnicy konkursu rysunkowego firmy Drutex mogą wykonać swoje prace w dowolnej technice. Komisja konkursowa będzie zwracała szczególną uwagę na oryginalność prac oraz pomysłowość ich autorów. Przedsięwzięcie organizowane przez producenta stolarki rozpoczęło się  15 lipca 2011 r. Rysunki można przesyłać do 15 sierpnia br., zaś 28 sierpnia br. odbędzie się oficjalne wręczenie nagród.

Konkurs "Okno do świata fantazji" skierowany jest przede wszystkim do dzieci czytelników "Dziennika Bałtyckiego", ale także do dzieci rodzin pracowników firmy Drutex oraz do wydawcy dziennika, firmy Polskapresse. Uczestnicy zabawy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe w dwóch grupach. Zwycięzcy będą wyłonieni w każdej z tych grup osobno. Oznacza to, że nagrody zarezerwowano zarówno dla dzieci czytelników dziennika jak i pracowników firm organizatora oraz współorganizatora konkursu.

W najmłodszej kategorii, czyli dzieci do 4 lat, główną nagrodą będzie zestaw klocków Lego. Autorzy najładniejszych prac w kategorii 5-7 lat wyjadą z opiekunem na Tropikalną Wyspę pod Berlinem. Moc atrakcji czeka również na dzieci w grupie 8-11 lat, ponieważ spośród nich wytypowani zostaną zwycięzcy, którzy pojadą do podparyskiego Disneylandu. Każdy z uczestników konkursu rysunkowego firmy Drutex otrzyma pamiątkowe nagrody niespodzianki.

Prace można wysyłać do 15 sierpnia br. na adres Biura Konkursów Dziennika Bałtyckiego - ul. Targ Drzewny 9/11, 80-894 Gdańsk. Rysunki można dostarczać osobiście lub wysłać pocztą. W przypadku wysyłki pocztowej, na kopercie należy umieścić dopisek "Konkurs Okno do Świata Fantazji".

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Drutex.

źródło i zdjęcie: Drutex

Firma Drutex