Promocja cenowa firmy Normstahl

Dodano: wtorek, 19 lipca 2011 08:52

Firma Normstahl przygotowała specjalną ofertę cenową "Prezydencja". Jej nazwa jest zbieżna z polskim przewodnictwem w Unii Europejskiej, ponieważ "Prezydencja" Normstahl, podobnie jak polskie przewodnictwo, trwa od początku lipca do końca 2011 r.

Promocja cenowa firmy Normstahl obejmie kilka rodzajów produktów. Wśród nich są m.in. innowacyjne napędy garażowe Magic w wersji 600 lub Magic Max 1000. Można je kupić taniej o wartość podatku VAT. Co więcej, dokonując zakupu napędu wraz z kontrolerem stanu bramy Magic Door Control, Normstahl oferuje rabat na cały zestaw stanowiący równowartość podatku VAT.

Warto podkreślić, że komplet potrzebny do zautomatyzowania bramy obejmuje, nie tylko automat i kontroler, ale także 2 piloty - jeden 2 kanałowy typu breloczek oraz 4 kanałowy z mocowaniem ściennym, a także wszelkie elementy montażowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania rozwiązań sygnowanych marką Normstahl.

Na zakup tych elementów możemy zdecydować się nawet po zamontowaniu bramy. Instalacja  inteligentnych rozwiązań firmy Normstahl pozwoli komfortowo i bezpiecznie korzystać z garażu. Co więcej, dzięki "Prezydencji" Normstahl możliwy będzie zakup kontrolerów i pilotów w promocyjnej cenie.

Oprócz wymienionych produktów, promocja cenowa firmy Normstahl obejmie również bramy segmentowe Normstahl Top oraz Normstahl g60. Kupując je wraz z pełną automatyką można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Modele Top zostały wyposażone w napęd Magic 1000 w standardzie, który umożliwia zaprogramowanie funkcji drzwi wejściowych. Co więcej, kontroler Magic Door Control umożliwi sprawdzenie pozycji bramy. Zakup tego typu zestawu pozwala zaoszczędzić klientom firmy Normstahl nawet do 798 zł. Z kolei brama automatyczna Normstahl g60 Trend i Style w dwóch wymiarach – 2375 x 2125 mm oraz 2500 x 2125 mm, w okleinach złoty dąb i ciemny dąb dostępna jest w cenie 2 790 zł netto. Dodatkowo model ten został wyposażony w napęd Magic 600.

Obniżone ceny bram firmy Normstahl pozwolą zaaranżować w garażu nowoczesne i bezpieczne wejście, które przyczyni się do podniesienia komfortu użytkowania bramy, a także poprawi estetykę całego budynku.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Normstahl.

źródło i zdjęcie: Normstahl