Konkurs fotograficzny firmy Stolbud Włoszczowa

Dodano: czwartek, 14 lipca 2011 08:34

Stolbud Włoszczowa organizuje kolejny konkurs fotograficzny. Ma się on rozpocząć 18 lipca 2011 r. Motywem przewodnim konkursu będą okna i drzwi z różnych zakątków Polski i świata.

Nowy konkurs fotograficzny Stolbud Włoszczowa, firmy, która posiada w swojej ofercie m.in. drewniane okna i drzwi, odbędzie się pod hasłem "Okna i drzwi w wakacyjnym obiektywie". Rozpocznie się on 18 lipca i potrwa do 31 sierpnia br. Jego przebieg oraz galerię nadsyłanych prac będzie można śledzić na platformie www.facebook.com/stolbud.

Spośród nadesłanych fotografii jury wyłoni trzy, najciekawsze i najbardziej urzekające zdjęcia. Dodatkowo przewidziano dziesięć wyróżnień, których autorzy otrzymają zestawy gadżetów konkursowych firmy Stolbud Włoszczowa.

Jak zapewniają organizatorzy przedsięwzięcia, w konkursie firmy Stolbud Włoszczowa każdy może wziąć udział, niezależnie od tego czy jest pasjonatem, profesjonalistą czy amatorem fotografii. Wystarczy być lub stać się fanem profilu Stolbud Włoszczowa, który firma posiada na portalu społecznościowym Facebook. Trzeba mieć również ukończonych 18 lat.

"Podczas wakacyjnych podróży często zaskakują nas widoki z różnych odwiedzanych miejsc. Chcielibyśmy, żeby uczestnicy konkursu podczas swoich letnich wojaży zwrócili uwagę na dziwne, piękne, zabytkowe lub nowoczesne, w nietypowych kolorach, śmieszne bądź absurdalnie usytuowane - okna i drzwi. W naszym otoczeniu wszędzie można znaleźć obiekt, który będzie odpowiadał tematowi konkursu. Wystarczy rozejrzeć się dookoła" - mówi Katarzyna Skiba, specjalista ds. promocji i reklamy w firmie Stolbud Włoszczowa.

Na adres konkurs@stolbud.pl uczestnicy zabawy mogą przesyłać swoje zdjęcia - maksymalnie 3 sztuki. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 7 września br. na firmowym Fanpage-u Stolbudu Włoszczowa: www.facebook.com/stolbud oraz na stronie www.stolbud.pl. Dodatkowo laureaci zabawy zostaną powiadomieni o wynikach konkursu drogą elektroniczną.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Stolbud Włoszczowa.

źródło i zdjęcie: Stolbud Włoszczowa