Nowy katalog firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Dodano: poniedziałek, 11 lipca 2011 11:52

Firma Sokółka Okna i Drzwi S.A. przygotowała nowy katalog produktowy. Swoją stylizacją i zawartością odwołuje się on do ekologiczności i naturalności drewna.

Głównym hasłem ponad 50-cio stronnicowego katalogu jest "Naturalnie drewniane". W ten sposób firma chce podkreślić ekologiczny wymiar stolarki drewnianej, a także wysokie właściwości termoizolacyjne, jakimi charakteryzują się jej produkty.

"Sokółka Okna i Drzwi S.A. pochodzi z Podlasia, czyli z tzw. "Zielonych Płuc Polski". Tak więc kwestie ekologii naturalnie wpisują się w naszą działalność. Staramy się to podkreślać na każdym kroku. Poza aspektami środowiskowymi nasze okna mają bardzo wysokie parametry dźwiękoszczelności i termoizolacyjności, które z jednej strony wynikają z naszej technologii produkcji, a z drugiej z naturalnych właściwości drewna. Dlatego też, chcieliśmy te cechy równie mocno podkreślić w katalogu produktowym" - mówi Marcin Szymanowski, kierownik działu marketingu firmy Sokółka S.A.

W nowym katalogu firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A. znajdują się szczegółowe opisy wszystkich produktów wraz z dokładnymi właściwościami, jak np. grubość ramy, dokładna wartość parametru termoizolacyjności czy rodzaj szyb wykorzystany w danym oknie. Dodatkowo, klienci znajdą w nim charakterystykę rodzajów drewna stosowanych do produkcji oraz proste wyjaśnienie znaczenia wszelkich parametrów podawanych przy produktach. Folder wzbogacony jest o zdjęcia okien, ich przekroje, a także przykładowe aranżacje. Innymi słowy w katalogu znajdują się wszystkie informację, niezbędne do przemyślanego wyboru i zakupu okien.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Sokółka Okna i Drzwi, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Sokółka Okna i Drzwi