Cztery nagrody "VIP - Najlepsze Okna i Drzwi" dla IFTM Internorm

Dodano: środa, 29 czerwca 2011 10:05

IFTM Internorm otrzymał cztery nagrody IV Edycji programu "VIP - Najlepsze Okna i Drzwi 2011". Statuetką uhonorowano okna Varion, Dimension+ i Edition oraz drzwi Selection.

Program "VIP Najlepsze Okna i Drzwi" to prokonsumencka inicjatywa mająca na celu obiektywną ocenę parametrów dostępnej na polskim rynku stolarki otworowej. Każdego roku nagradzane są najlepsze firmy, pozytywnie wyróżniające się na tle branży. Kluczowymi parametrem, który brany jest pod uwagę w przypadku okien i drzwi jest ich energooszczędność.

Okno Varion otrzymało nagrodę w kategorii "Okno drewniano-aluminiowe Ultima", czyli najbardziej energooszczędnych okien aluminiowych. Okno Dimension+ w kategorii "Okno PVC Energia Premium" co oznacza najbardziej energooszczędne okna PVC. Edition uhonorowano w kategorii "Certyfikowane Okno do Domów Pasywnych" zaś drzwi Selection to "Certyfikowane Drzwi do Domów Pasywnych".

"Jako największy producent okien w Europie, który energooszczędność promuje już długie lata, cieszymy się, że także w Polsce, parametry związane z energooszczędnością zyskują na znaczeniu i są obiektywnie oceniane. Wyróżnienia dla naszych produktów są potwierdzeniem ich jakości, powszechnie znanej w Europie i coraz wyraźniej dostrzeganej w Polsce. Jako firma posiadająca najwięcej certyfikatów pasywności produktów w Europie, cieszymy się, że polskie firmy decydują się na weryfikację swoich produktów, co sprzyja przejrzystości i obiektywnemu podejmowaniu decyzji przez konsumentów" - mówi Karol Niespodziewański, który reprezentował IFTM Internorm na uroczystej Gali wręczenia nagród.

Produkty IFTM Internorm w tegorocznej edycji programu "VIP Najlepsze Okna i Drzwi" zostały wyróżnione we wszystkich kategoriach, do których zostały zgłoszone. To już kolejne, po ubiegłorocznych, statuetki VIP otrzymane przez firmę Internorm.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Internorm, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Internorm