Rusza sieć Elwiz energeto

Dodano: piątek, 27 maja 2011 08:53

Świdnicki Elwiz z woj. lubuskiego otwiera prestiżową sieć sprzedaży Elwiz energeto. Celem utworzenia tej sieci jest chęć sprzedaży przez wykwalifikowaną kadrę stolarki, zarówno z PVC, jak i aluminium.

Czy warto dołączyć do sieci Elwiz energeto i skorzystać z doświadczenia jakie oferuje Elwiz?

Odpowiedzi udziela Sławomir Kwiatkowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Marketingu Elwiz.

Na tą chwilę mamy podpisanych już 12 umów, niemal franczyzowych, na otwarcie punktów lojalnościowych pod szyldem sieci Elwiz energeto. Będą one oferować nasz cały asortyment, ale sprecyzowane mają być na produkty premium i premium plus. Klient będzie mógł w nich zakupić ciepłe okna wraz z ciepłym montażem. Wszyscy, którzy decydują się otworzyć nasz punkt Elwiz energeto, przechodzić będą szereg profesjonalnych szkoleń i to będzie gwarancją, że klient dokonujący zakupu w punkcie energeto będzie miał poczucie bezpieczeństwa, że parametry produktu zostały prawidłowo dobrane, a jego montaż należycie wykonany.

Sieć punktów będzie działać na terenie całego kraju, zaczynając od województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego, mazowieckiego, łódzkiego, pomorskiego i śląskiego.

Cała sieć Elwiz energeto działać ma na zasadach prawie franczyzowych, tzn. Elwiz jest tutaj dawcą wszystkich rozwiązań systemowych i wizualizacji oraz materiałów reklamowych i akcji marketingowych. W skrócie: całego know-how. Firma także w bardzo dużym stopniu będzie kontrolowała sieć, zwracając  szczególną uwagę na jakoś i obsługę klienta. Dodatkowo gwarantujemy wyłączność działania danego punktu na swoim terenie.

źródło i zdjęcie: Elwiz