Dobór koloru stolarki okiennej

Dodano: wtorek, 17 maja 2011 10:03

Nowoczesne kolory, ponadczasowy design oraz najwyższa jakość to główne wytyczne, którymi kierujemy się przy wyborze okien. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o kolory, często standardowe palety barw to za mało. Firma OknoPlus dokłada wszelkich starań, by na bieżąco zaspokajać szeroką gamę potrzeb, oferując możliwość zamówienia praktycznie dowolnego koloru okien z bogatej palety RAL.

Podczas planowania budowy domu bądź wymiany stolarki okiennej nasze śmiałe wizualizacje i wyobrażenia na temat tego, jak będzie wyglądała ukończona kompozycja, często są konfrontowane z bezlitosną rzeczywistością. Oferty wielu producentów nierzadko zawierają kilka barw podstawowych lub szereg drewnopodobnych odcieni. Dlatego też dla najbardziej wymagających firma OknoPlus przygotowała niezwykłą propozycję - możliwość wyboru spośród szerokiej palety barw RAL, która zawiera blisko dwieście różnych odcieni. Teraz dobór koloru stolarki okiennej ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Możemy bez problemu dopasować odcień okien do elewacji budynku, dachu lub drzwi a także do własnego, nawet najbardziej wysublimowanego gustu.

Nowoczesne kolory okien w ofercie OknoPlus

Miłośnikom nietuzinkowego designu na pewno spodobają się okna OknoPlus w nowoczesnych szarościach: kolorze antracytowym, czarno-szarym oraz jasno szarym, a także szaroniebieskim i srebrnym. Dzięki tym rozwiązaniom nasz dom zyska współczesny urok i będzie się wyróżniał na tle innych. Niestandardowe kolory z oferty firmy OknoPlus to gratka dla każdego, kto ceni sobie estetykę oraz możliwość nieskrępowanego wyboru koloru stolarki okiennej.

Okno w kolorze zielonym.

Nie od dziś wiadomo, że zieleń jest kolorem, który uspokaja, dlatego lubimy się nim otaczać. Jest wyjątkowo bliski człowiekowi, ze względu na częste występowanie w przyrodzie. Okna firmy OknoPlus w głębokich odcieniach zieleni na pozór są ekstrawaganckie, jednak świetnie kontrastują zarówno z chłodnymi, jak i cieplejszymi barwami elewacji, a także korespondują z florą w przydomowym ogrodzie.

Dla entuzjastów bardziej klasycznych, ponadczasowych rozwiązań proponowane są kolory: kremowy, czekoladowy oraz czarnobrązowy, które dobrze współgrają ze wszystkimi innymi barwami. Ciepłe, czekoladowe brązy stanowią doskonały kontrast dla jasnych barw elewacji, natomiast neutralny charakter kremowych okien z pewnością zrównoważy bardziej intensywne kolory.

Najwyższe standardy okien firmy OknoPlus

Okna firmy OknoPlus w kolorze srebrnym podkreślą współczesny urok domu.

Estetyka jest bardzo ważna, jednak podstawową wartością okien jest ich jakość. Okna z oferty firmy OknoPlus spełniają najwyższe standardy, gwarantując bezpieczeństwo oraz wytrzymałość na długie lata. Optymalne parametry okien OknoPlus - idealna izolacja termiczna oraz akustyczna, solidne wzmocnienia profili, potwierdzona certyfikatami trwałość komponentów oraz precyzja wykonania - sprawiają, że dzięki rozwiązaniom firmy OknoPlus możemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Dodatkowo, producent umożliwia skorzystanie z oferty okien dwukolorowych, tzn. o różnych barwach po stronie zewnętrznej i wewnętrznej. Dzięki temu, możliwe jest jednoczesne dopasowanie kolorystyki do wnętrza i elewacji budynku.

Korzystając z bardzo bogatej oferty firmy OknoPlus nie musimy już niczym ograniczać swojej wyobraźni. Niestandardowe barwy okien OknoPlus pozwalają puścić wodze fantazji i wykreować niepowtarzalną, wyróżniającą się na tle innych budynków, spójną kompozycję.

źródło i zdjęcia: OknoPlus

Firma OknoPlus