Okna praktyczne i estetyczne

Dodano: wtorek, 10 maja 2011 08:49

Nieustanny rozwój technologii stawia przed producentami stolarki okiennej coraz to wyższe wymagania - aktualnie okna nie mogą być tylko praktyczne, ale muszą spełniać też wymogi wizualne komponując się z elewacją budynku.

Okna to estetyka i oryginalność pozwalająca na wyróżnianie się budynku na tle innych, dlatego tak ważny jest ich odpowiedni dobór. Z myślą o tych, dla których równie ważne co parametry techniczne okien, są ich walory estetyczne firma Stolmar Sp. z o.o. włączyła do swojej oferty okna titanum.

Okna titanum mają wyszukany kształt, a dzięki delikatne zaokrąglonej ramie prezentują się one nowocześnie i elegancko. Ich wysmakowany design zapewnia doskonały efekt wizualny i tworzy niebanalną linię okien. Dzięki zastosowaniu pogłębionej ramy okiennej, której szerokość wynosi aż 83 mm oraz sześciu komór mamy gwarancję dobrej izolacji cieplnej i akustycznej.

Te okna są zarówno praktyczne jak i estetyczne. Dostępne są zarówno ze skrzydłem prostym i zaokrąglonym. Ich gama kolorystyczna obejmuje 22 kolory oklein drewnopodobnych i gładkich. Okna titanum w okleinach dostarczane są z 5-cio komorowym skrzydłem, jednak zawierają one znacznie większy kształtownik stalowym co zapobiega odkształcaniu się okien.

Do okien titanum możliwe jest dobranie alternatywnych elementów wyposażenia:

  • dwukomorowej szyby (wyższa izolacja cieplna);
  • antywłamaniowych okuć (dodatkowa ochrona);
  • nawiewników (stała, regularna wymiana powietrza);
  • szprosów (element dekoracyjny);
  • szkła ornamentowego (mniejsza przejrzystość).

źródło i zdjęcie: stolmar.pl

Firma Stolmar