Koncert Nice z okazji 15-lecia istnienia

Dodano: niedziela, 01 maja 2011 10:42

Lider w automatyce do bram i rolet firma Nice, zorganizowała z okazji 15. jubileuszu firmy specjalny konkurs dedykowany dla użytkowników swoich produktów. Laureaci konkursu wezmą udział w imprezie, która odbędzie się 13 czerwca br. w Rybniku podczas jedynego koncertu Bryana Adamsa w Polsce.

W konkursie udział może wziąć użytkownik automatyki Nice, który w okresie od 15 kwietnia do 31 maja br zakupi w jednym z punktów sprzedaży Partnerów Roku Nice produkty Nice o wartości minimalnej 1000 zł brutto. Następnie wystarczy dokonać rejestracji zakupu na stronie nice.pl i odpowiedzieć na kilka pytań. Spośród wszystkich uczestników Nice wyłoni 50 zwycięzców, którzy otrzymają podwójne zaproszenia VIP na jedyny koncert Bryana Adamsa w Polsce.

Zaproszenie, oprócz biletu na koncert, obejmuje także udział w bankiecie przed koncertem w specjalnej strefie Nice VIP. Koncert Nice z okazji 15lecia istnienia będzie imprezą na ponad 500 osób - klientów, partnerów handlowych i kontrahentów firmy.

15-lecie działalności firmy Nice na polskim rynku to druga z kolei rocznica, którą firma wykorzystuje do integracji z partnerami handlowymi i klientami. Tym razem okazją do wspólnego świętowania będzie niezwykłe wydarzenie muzyczne, które już dziś określane jest mianem najbardziej znaczących tegorocznych koncertów w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Nice, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: nice.pl

Firma Nice Polska