Relacje z czatu z rekordzistą montażu na wysokości

Dodano: środa, 13 kwietnia 2011 07:50

W środę (06.04), na piany.pl odbyła się interaktywna dyskusja z jednym z rekordzistów montażu na wysokości - Michałem Michnowiczem. Montażyści Tytan Professional weszli na najwyższy szczyt obu Ameryk - Aconcaguę i zamontowali tam okno.

Oficjalnym zakończeniem wyprawy na Aconcaguę, był czat z jednym z montażystów TYTANa. Na specjalnie przygotowanej stronie piany.pl, zawierającej szczegółowy opis wyprawy, bazę zdjęć i filmów, można było porozmawiać z rekordzistą montażu na wysokości.

Dzięki nowoczesnej formie przekazu uczestnicy czatu mogli liczyć na odpowiedź on-line na wszystkie frapujące ich pytania, zarówno te dotyczące trudów wyprawy, montażu okna na wysokości jak i użytych do tego celu produktów.

"Zależało nam aby w przystępny sposób podsumować wyprawę montażystów TYTANa. Pomyśleliśmy, że rezygnując z konferencji prasowej, umożliwimy kontakt z rekordzistami nie tylko dziennikarzom, ale także np. osobom związanym z naszą branżą - wykonawcom" - mówi Urszula Sawicka, PR Manager SELENA S.A.

"Czat jako jedna z nowszych technik komunikacji spodobała się uczestnikom. Mimo chwilowych problemów technicznych, związanych z dużą ilością odwiedzin, goście byli zainteresowani nie tylko przebiegiem samej wyprawy, ale także jakością naszej piany Tytan Professional" - dopowiada Urszula Sawicka.

"Wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja dotycząca przygotowań do wyprawy, momentu poszukiwania odpowiedniego miejsca na zamontowanie okna i testu, jaki przeszła piana w tak ekstremalnych warunkach" - dodaje Sawicka.

źródło i zdjęcie: Selena

Firma Selena SA