IFTM Internorm zacieśnia współpracę z parnterami

Dodano: czwartek, 02 grudnia 2010 00:00

IFTM Internorm sp. z o.o, jedyny dystrybutor okien i drzwi największego europejskiego producenta Internorm, zacieśnia współpracę z salonami partnerskimi.

Ponieważ austriackie okna są obecne na polskim rynku od niedawna, zarząd IFTM Internorm stawia na rozbudowę sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie salonów partnerskich i zacieśnianie współpracy z dotychczasowymi partnerami. Swoim partnerom Internorm oferuje wsparcie w zakresie wyposażenia lokalu handlowego. Ponadto współfinansuje działania marketingowe i prowadzi specjalistyczne szkolenia.

"Okna, które mamy w ofercie to absolutna półka premium. Najwyższej jakości technologie, najlepsze parametry i certyfikaty przydatności w budownictwie pasywnym. Dlatego właściciele salonów z oknami, aby mieć prawdziwie kompleksową ofertę stawiają na nasze produkty. Dzięki temu mogą oferować pełny przekrój stolarki okiennej" - mówi Marcin Ksokowski, Dyrektor ds. Sprzedaży IFTM Internorm.

Internorm zdobył dominującą pozycję na rynkach Europy Zachodniej. Niedawno liczba sprzedanych przez firmę okien przekroczyła 18 mln sztuk. To co wyróżnia produkty austriackiego producenta to kompleksowy system produkcji okien i drzwi, który obejmuje badania i rozwój, produkcję wszystkich elementów okna oraz dystrybucję.

"Na polskim rynku widać rosnące zapotrzebowanie na produkty z najwyższej półki i coraz więcej dilerów okien dostrzega ten potencjał. Oczywiście tworzymy także własną sieć sprzedaży, ale ponieważ rynek okien najwyższej klasy w zasadzie dopiero się tworzy jesteśmy otwarci na współpracę partnerską" - tłumaczy Dyrektor ds. Sprzedaży IFTM Internorm.

źródło i zdjęcie: www.internorm.pl, www.okna-pasywne.pl