Akcja promocyjna firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Dodano: piątek, 25 lutego 2011 06:31

Do końca zimy, przed zakupem okien firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A. warto spojrzeć na termometr. Promocja "Im zimniej, tym cieplej… i taniej" to okazja do nabycia energooszczędnych okien drewnianych i drewniano-aluminiowych.

Pragnąc zwrócić uwagę na energooszczędność, Sokółka Okna i Drzwi S.A. do końca zimy obniża cenę wszystkich drewnianych i drewniano-aluminiowych okien. Dlatego też, gdy za oknem szczypie mróz, warto pomyśleć o zmniejszeniu kosztów ogrzewania i wybrać się do sklepu po nowe okna. Tylko do 21 marca br. ich cena będzie o tyle procent niższa, ile wynosi aktualna temperatura. Przykładowo: jeżeli na dworze jest 10 stopni mrozu, dowolne okna będą kosztować 10% mniej. Jeżeli 15 stopni, to zapłacimy za nie o 15% mniej. To dobry powód, aby wybrać się na zakupy w mroźny dzień.

To nie koniec zimowych niespodzianek. Również do 21 marca wszystkie okna z serii ELITE92 oraz ELITE92ALU zostaną wyposażone w energooszczędne pakiety szybowe oraz międzyszybową ramkę Thermix, bez dodatkowych opłat. Dzięki tym rozwiązaniom współczynnik przenikania ciepła całego okna będzie spełniał wymogi budownictwa pasywnego i wyniesie Uw=0,76 W/m2k. Pozwoli to zredukować straty ciepła i zmniejszy koszt ogrzewania całego budynku. Na samą myśl robi się ciepło.

Akcja promocyjna firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A. trwa tylko do końca zimy, zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa