IFTM Internorm zwiększa sprzedaż

Dodano: poniedziałek, 10 stycznia 2011 10:10

IFTM Internorm sp. z o.o., jedyny polski przedstawiciel największego producenta okien w Europie Internorm, zwiększa sprzedaż swoich produktów. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku sprzedaż wzrosła o 20 %.

Na polskim rynku coraz większą popularnością cieszą się okna i drzwi z najwyższej półki jakie ma w swojej ofercie Internorm. Posiadające certyfikaty pasywności wystawione przez Instytut Domu Pasywnego w Darmstadt, okna i drzwi notują wzrost sprzedaży wynikający ze zwiększającego się zapotrzebowania budownictwa pasywnego. Przedstawiciel polskiego rynku stolarki okiennej IFTM Internorm zwiększa sprzedaż, aby dostarczyć klientom towar, który w znacznym stopniu pomoże im obniżyć rachunki za ogrzewanie zimą.

"Budownictwo pasywne, czyli minimalizujące koszty ogrzewania domu, w Zachodniej Europie cieszy się od lat popularnością. Teraz także polscy konsumenci dostrzegają ekonomiczny potencjał pasywnych budynków, które co prawda są droższe w budowie, ale zdecydowanie tańsze w eksploatacji", mówi Marcin Ksokowski, Dyrektor ds. Sprzedaży IFTM Internom.

Posiadanie pięciu certyfikatów pasywności na okna i jednego na drzwi stawia IFTM Internorm na pierwszym miejscu producentów stolarki otworowej w tym zakresie. Ponieważ posiadają je rożne okna można dostosować produkty do potrzeb konkretnej budowy.

"Certyfikowane okna pasywne to najlepsza jakościowo stolarka otworowa. Na Polskim rynku wciąż liczy się przede wszystkim cena, ale nasza sprzedaż pokazuje, że świadomi konsumenci coraz częściej decydują się na okienne odpowiedniki Rolce Royce’ów", tłumaczy Marcin Ksokowski.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Firma Internorm