BeClever odświeża internetowy wizerunek

Dodano: poniedziałek, 31 stycznia 2011 09:15

Firma BeClever chcąc umożliwić jak najbardziej przyjazny dostęp do informacji na temat innowacyjnego systemu rolet naokiennych CleverBox, z początkiem stycznia br. r., uruchomiła nową wersję strony internetowej. Nowa funkcjonalna witryna w przejrzysty sposób prezentuje firmę oraz jej portfel produktowy.

Ze względu na różne potrzeby informacyjne poszczególnych grup docelowych, przygotowany w trzech wersjach językowych serwis, został zaprojektowany z uwzględnieniem podziału na dwie strefy: profesjonalisty oraz klienta finalnego.

Portal zawiera pełną informację dotyczącą parametrów technicznych i cech systemu CleverBox oraz rozbudowany dział plików do pobrania. Wszystkie zalety systemu (jakość, uniwersalność, estetyka, termoizolacja oraz bezpieczeństwo) zostały zaprezentowane w poszczególnych zakładkach strony.

Jednym z ciekawszych rozwiązań nowej wersji serwisu jest innowacyjny konfigurator możliwości wykończenia rolety. Narzędzie to pozwala na dopasowanie wyglądu rolety CleverBox do elewacji budynku i koloru ścian pomieszczeń.

Klient może samodzielnie, w prosty sposób wizualizować widok z zewnątrz i od wewnątrz budynku, a następnie wydrukować lub zapisać plik ze szczegółowym opisem wybranego wykończenia. Serwis zawiera również zakładkę "warto wiedzieć", w której znajdują się odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania klientów finalnych.

Zaprezentowana w nowej szacie graficznej - stanowiąca połączenie funkcjonalności i nowoczesnej technologii - witryna internetowa ma za zadanie inspirować, edukować oraz zapoznawać internautów z firmą i oferowanymi produktami.

Nowa, jeszcze bardziej intuicyjna w nawigacji wersja serwisu, dostępna jest pod dotychczasowym adresem: www.beclever.eu.

źródło i zdjęcie: BeClever

Firma BeClever