Sokółka Okna i Drzwi partnerem Konstancińskiego Festiwalu Biegowego

Dodano: czwartek, 21 czerwca 2018 10:03
Sokółka Okna i Drzwi partnerem Konstancińskiego Festiwalu Biegowego

Marka Sokółka Okna i Drzwi po raz kolejny wspiera Konstanciński Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 czerwca w Konstancinie-Jeziornie.

Sokółka Okna i Drzwi od lat angażuje się w inicjatywy mające na celu propagowanie aktywności fizycznej. Idea Konstancińskiego Festiwalu Biegowego jest nam bliska, dlatego ponownie zostaliśmy partnerem tego wydarzenia. W ten sposób pragniemy również wesprzeć lokalną społeczność, której częścią jesteśmy, mówi Anna Pietrzak, Marketing Manager Inwido Polska / Sokółka Okna i Drzwi.

W Konstancińskim Festiwalu Biegowym mogą wziąć udział całe rodziny. Dorośli mają do wyboru dwa dystanse – 5 i 10 km. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił na trasach o długości ok. 350 m i 650 m. Odbywające się w Konstancinie-Jeziornie wydarzenie sportowe organizowane jest od 2015 roku. W poprzednich latach odbywało się pod nazwą Bieg Konstanciński. Zainicjowano je, by uczcić pamięć polskiego działacza sportowego i społecznego, prezesa PKOl Piotra Nurowskiego. Organizatorami wydarzenia są DEM’a Promotion Polska oraz Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży.

Sokółka Okna i Drzwi patronuje również innym inicjatywom sportowym. Sponsoruje m.in. Akademię Sportu Falcon Sokółka, w której dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje zainteresowanie piłką nożną. Ponadto marka wspiera organizację wydarzeń w Sokółce, gdzie powstają produkty sygnowane nazwą Sokółka Okna i Drzwi.

źródło i zdjęcie: Sokółka Okna i Drzwi