Rozwój branży stolarki budowlanej

Dodano: wtorek, 05 czerwca 2018 10:15
Rozwój branży stolarki budowlanej

Która z polskich oraz zagranicznych firm ma największy i najlepszy wpływ na rozwój branży stolarki budowlanej? To tylko jedno z niewielu pytań, na które będą szukać odpowiedzi uczestnicy III Międzynarodowego Forum Stolarki. Spotkanie odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia 2018 r. w Mszczonowie koło Warszawy.

Która z polskich firm ma największy i najlepszy wpływ na rozwój naszej branży? Czy jest to Aluprof, Porta, Gerda, Drutex, Fakro, Eko Okna, Wiśniowski, Oknoplast, a może Selt, Yawal, Krispol czy Pressglass? Która z zagranicznych firm ma kluczowy wpływ na rozwój naszej branży? Czy jest to może Velux, Hörmann‎, Pilkington, Reynaers, Somfy, Schüco, Aluplast, a może Veka, Roto, Winkhaus, Maco, Ponzio, a także Elumatec czy Fimtec.To tylko nasze przemyślenia, a jak jest naprawdę - może wkrótce dowiemy się, gdyż jesteśmy już coraz bliżej najważniejszej imprezy branżowej w 2018 roku. Spotykamy się raz w roku, spotykamy się, żeby ocenić obecną kondycję naszej branży stolarki, ocenić i docenić firmy, które odgrywają kluczową rolę w jej rozwoju. Nie tylko te, ale także inne firmy, które mają znakomite komponenty, maszyny, systemy i akcesoria, które to są konieczne do produkcji i dystrybucji najlepszych produktów w Polsce i nie tylko.

III Międzynarodowe Forum Stolarki- co będzie się działo

Podczas dwudniowego spotkania goście zagraniczni wypowiedzą się na temat trendów, na temat zmian w oczekiwaniach klientów i architektów, ale także na temat polskiej stolarki i polskich producentów.

Tematem przewodnim III Międzynarodowego Forum Stolarki będzie: "Co najbardziej kręci polskich i europejskich architektów i konsumentów w produktach stolarki budowlanej". Temat fascynujący, może nawet trochę prowokujący, ale eksperci, w tym kilku architektów z pewnością postara się odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Odpowiemy także na wiele innych pytań dotyczących udziału w rynku wielu firm, odpowiemy kto jest nr 1 w produkcji okien, drzwi, bram czy rolet, ale także jak się zmienia punkt widzenia i jakie zmiany czekają naszą branżę w ciągu najbliższego czasu.

Czy warto więcej eksportować, produkować lepiej, więcej czy może zdać się na tańsze produkty, np. w sektorze deweloperskim, który przeżywa autentyczny boom, ale może skończyć się tak szybko, jak się zaczął. Będzie także coś, czego jeszcze nigdy nie było - fokusowe badania rynku na grupie klientów w dwóch dużych miastach, ale bardzo reprezentatywne dla całej populacji.

Będą też wyróżnione produkty w kategorii SuperVIP, jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i ekskluzywne. Nie zapomnieliśmy także o laureatach programu IRBS, czyli Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki ani o nowo wyróżnionych Salonach VIP. Już dziś zapraszamy państwa do odwiedzenia fabryki szkła, a raczej szyb, również tych niezwykłych, wielkogabarytowych, malowanych, laminowanych, hartowanych czy przeciwpożarowych, ale jakich? Do fabryki zabierzemy Państwa autokarem - więc będzie to także interesująca wycieczka. Jednym słowem zapraszając na Forum zapraszamy na dwa dni, które dadzą wiele do myślenia, dadzą wiele odpowiedzi na dręczące pytania, np. prawne, techniczne, marketingowe, inwestycyjne, ale pozwolą realnie ocenić kondycję naszej branży i sprawić, że następne miesiące będą stały pod znakiem jeszcze intensywniejszego rozwoju i lepszych zysków.

źródło: StolarkaVIP
zdjęcie: Pixabay