Kolejna firma zostanie uhonorowana "Orłem Polskiej Stolarki od dziennikarzy"

Dodano: poniedziałek, 30 kwietnia 2018 09:06
Kolejna firma zostanie uhonorowana

Podczas IX Kongresu Stolarki Polskiej po raz kolejny wręczone zostaną Orły Polskiej Stolarki. Jak co roku, jeden z nich zostanie przyznany przez dziennikarzy branżowych. Tym razem przedstawiciele mediów wyznaczą zwycięzcę w kategorii "Kreator Trendów". Prestiżowa statuetka trafi na ręce reprezentanta wybranej firmy podczas uroczystej Gali IX Kongresu Stolarki Polskiej.

17 maja 2018 r. Związek POiD uhonoruje ludzi, firmy i organizacje, które we właściwy dla siebie sposób są zaangażowane w pracę na rzecz rozwoju polskiej branży stolarki budowlanej. Na ręce reprezentantów firm oraz szczególnie zasłużonego dla branży przedstawiciela władz trafią Orły Polskiej Stolarki od Zarządu Związku POiD. Specjalne wyróżnienie i statuetkę przyzna także środowisko dziennikarzy - w tym roku w kategorii "Kreator Trendów".

Nagroda w tej kategorii trafi do firmy z branży stolarki budowlanej, która zdaniem dziennikarzy, w 2017 r. w największym stopniu kreowała trendy w branży - wprowadzając innowacyjne produkty lub ulepszając te z dotychczasowej oferty lub wprowadzając nowe rozwiązania w zakresie designu.

Zgłoszenia będą przyjmowane podczas wywiadu telefonicznego oraz na wskazany adres mailowy od 23 do 27 kwietnia 2018 r. Następnie, w II etapie konkursu, odbędzie się finalne głosowanie, w którym przedstawiciele mediów wybiorą jedną spośród trzech najczęściej zgłaszanych przez redakcje firm. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 maja 2018 r. podczas Gali IX Kongresu Stolarki Polskiej w Grand Hotel Tiffi w Iławie.

Regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: http://kongres.poid.eu/
Szczegółowe informacje o wydarzeniu: https://kongres.poid.eu/
Zgłoszenie udziału: https://kongres.poid.eu/rejestracja/

źródło i zdjęcie: POiD