Sokółka Okna i Drzwi zaprezentuje się na targach w Jaworznie

Dodano: środa, 11 kwietnia 2018 10:37
Sokółka Okna i Drzwi zaprezentuje się na targach w Jaworznie

W najbliższy weekend 14-15 kwietnia marka Sokółka Okna i Drzwi zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na XXI Jaworznickich Targach Twój Dom, Twoje Otoczenie – Budownictwo, Ogrzewanie, Wnętrza. Targi odbędą w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80.

Podczas tegorocznej edycji targów zaprezentujemy inteligentne rozwiązania pozwalające na zdalne zarządzanie stolarką okienną. Na ekspozycji będzie można obejrzeć i przetestować działanie okna SMART PURO. Jest ono wyposażone w funkcję automatycznego uchylania, dodatkowo dołączona jest do niego żaluzja fasadowa i oświetlenie. Całością można sterować za pomocą pilota lub smartfona, mówi Anna Pietrzak, Marketing Manager Inwido Polska/Sokółka Okna i Drzwi.

Osoby odwiedzające stoisko marki Sokółka Okna i Drzwi będą mogły zapoznać się również z innymi produktami znajdującymi się w ofercie. Obejmuje ona wysokiej klasy okna i drzwi tarasowe w wersji drewnianej i drewniano-aluminiowej. Dostępne linie produktowe pozwalają na realizację projektów architektonicznych o różnorodnej stylistyce. W nowoczesnym budownictwie idealnie sprawdzą się okna PURO o minimalistycznym designie oraz drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne (THERMO HS, THERMO HS ALU, ECO LINE i ECO LINE ALU), które umożliwiają tworzenie przeszkleń o dużych rozmiarach. Inwestorzy ceniący klasyczne piękno i ponadczasową elegancję mają do wyboru okna o delikatnie zaokrąglonych profilach, np. ELITE 92, ELITE 92 ALU, THERMO 80 i THERMO 80 ALU. W ofercie są też okna pasywne PURO PASSIVE oraz tzw. skandynawskie czyli otwierane na zewnątrz (modele EURO i EURO ALU).

Wszystkie produkty marki Sokółka Okna i Drzwi zapewniają doskonałą termoizolacyjność
. Współczynnik przenikania ciepła Uw okien i drzwi tarasowych wynosi 0,8-0,9 W/m²K, a w przypadku okien pasywnych 0,66 W/m²K.

źródło i zdjęcie: Sokółka Okna i Drzwi