Sokółka Okna i Drzwi wystawcą na targach w Katowicach

Dodano: czwartek, 05 kwietnia 2018 07:24
Sokółka Okna i Drzwi wystawcą na targach w Katowicach

Marka Sokółka Okna i Drzwi będzie uczestniczyć w IV Targach Budowlanych „Dom i Otoczenie” w Katowicach. Targi odbędą się w dniach 7-8 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy Placu Sławika i Antalla 1.

Podczas targów zaprezentujemy wybrane modele drewnianych okien i drzwi tarasowych. Osoby odwiedzające nasze stoisko będą mogły zapoznać się z dostępnymi w ofercie wariantami wykończenia i wyposażenia. Dodatkowo będzie okazja do skonsultowania się  naszymi doradcami, którzy pomogą przy wyborze rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, mówi Anna Pietrzak, Marketing Manager Inwido Polska/Sokółka Okna i Drzwi.

Na ekspozycji pokazane zostaną drzwi podnoszono-przesuwne z linii THERMO HS i ECO LINE
. Systemy te cieszą się dużą popularnością ze względu na wygodę użytkowania i możliwość harmonijnego połączenia wnętrza domu z tarasem lub balkonem. Drzwi podnoszono-przesuwne sprawdzają się zarówno w przestronnych salonach – gdzie można wykonać przeszklenia nawet na całą powierzchnię ściany, jak i w mniejszych pomieszczeniach. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów modele THERMO HS i ECO LINE zapewniają wysoką termoizolacyjność.

Ponadto podczas targów będzie można obejrzeć energooszczędne okna ELITE 92 i THERMO 80. Modele te wyróżniają się ponadczasową stylistyką, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza. Jednocześnie gwarantują one doskonałe parametry izolacyjności cieplnej i wysoki komfort użytkowania przez długie lata.

źródło i zdjęcie: Sokółka Okna i Drzwi