Profesjonalne pokazy montażu podczas MONTERIADY 2018

Dodano: środa, 24 stycznia 2018 12:12
Profesjonalne pokazy montażu podczas MONTERIADY 2018

W tegorocznej MONTERIADZIE, promującej prawidłowy montaż wyrobów stolarki budowlanej, podobnie jak w poprzednich edycjach, udział w niej weźmie firma AIB, jeden z Partnerów przedsięwzięcia. Monterzy AIB zaprezentują instalację stolarki okiennej w strefie docieplenia.

Organizowana przez Związek POiD MONTERIADA jest wydarzeniem przeznaczonym zarówno dla inwestorów, monterów, jak i sprzedawców oraz dystrybutorów stolarki budowlanej. Wszyscy, którzy odwiedzą stoisko MONTERIADY, będą mogli zapoznać się z nowoczesnymi metodami montażu okien, drzwi, bram czy osłon okiennych.

Pokazy montażu okna w strefie docieplenia zostaną przeprowadzane z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań firmy AIB: SYSTEMU SIMPLEX wraz z uniwersalną, termoizolacyjną listwą podokienną SIMPLEX MULTIBASE. Produkty umożliwiają szczelne zamknięcie otworu okiennego w krótkim czasie, skutecznie eliminują mostki termiczne wokół okna i zapobiegają przemarzaniu muru w jego okolicy.

AIB to firma zajmująca się produkcją rozwiązań izolacyjnych. W ofercie posiada wyroby na bazie butylu, taśmy, uszczelki, profile oraz system montażu w warstwie izolacji SIMPLEX. AIB od wielu lat jest dostawcą materiałów uszczelniających i komponentów do produkcji okien oraz drzwi dla największych marek z branży stolarki otworowej i chemii budowlanej.

Pokazy montażu AIB zostaną zrealizowane na stoisku nr 1 w pawilonie 5 na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w następujących terminach:

  • 30 stycznia, w godz. 14.20-15.00
  • 31 stycznia, w godz. 15.10-15.50
  • 1 lutego, w godz. 11.25-12.05
  • 2 lutego, w godz. 12.10-12.45

Szczegółowy harmonogram wydarzenia jest dostępny pod adresem: http://dobrymontaz.com/dm_article/znamy-harmonogram-monteriady-2018/

źródło i zdjęcie: AIB