Pokazy montażu markizy antysmogowej FAKRO podczas MONTERIADY 2018

Dodano: poniedziałek, 22 stycznia 2018 11:41
Pokazy montażu markizy antysmogowej FAKRO podczas MONTERIADY 2018

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, w dniach 30 stycznia - 2 lutego 2018 r., już po raz trzeci będzie miała miejsce MONTERIADA,  promująca prawidłowy montaż wyrobów stolarki budowlanej. Partnerem wydarzenia została marka FAKRO, która w ramach pokazów montażowych zaprezentuje prawidłowy sposób instalacji markizy filtrującej do okien pionowych VMZ cleanAir.

MONTERIADA to akcja dedykowana inwestorom, monterom, sprzedawcom i dystrybutorom stolarki budowlanej. Udział w niej jest wyśmienitą okazją do tego, aby zapoznać się z nowoczesnymi metodami montażu okien, drzwi, bram czy też osłon okiennych.

FAKRO od początku wspiera organizowane przez Związek POiD wydarzenie. Uczestnicy tegorocznej edycji MONTERIADY będą mogli zobaczyć, jak wygląda montaż markizy filtrującej do okien pionowych VMZ cleanAir marki FAKRO. Markiza ta, dzięki zastosowaniu specjalnej membrany RESPILON AIR®, skutecznie chroni przed smogiem, różnymi zanieczyszczeniami oraz alergenami, jednocześnie zapewniając ciągły dopływ czystego powietrza do wnętrza pomieszczenia. To nowość w ofercie firmy – produkty antysmogowe cleanAir Fakro pojawiły się w sprzedaży ostatniej jesieni, rewolucjonizując rynek.

Pokazy montażu FAKRO będą realizowane w następujących terminach:

  • 30 stycznia, w godz. 15.15-16.00
  • 31 stycznia, w godz. 10.20-11.05
  • 1 lutego, w godz. 12.20-13.05
  • 2 lutego, w godz. 13.00-13.40

Dla zwiedzających zostały także przygotowane konkursy z nagrodami. Fakro zaprasza do uczestnictwa w MONTERIADZIE 2018 - na stoisku nr 1 w pawilonie 5 Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu.

źródło i zdjęcie: Fakro