Dobry montaż w rękach fachowców. MONTERIADA na BUDMIE 2018

Dodano: poniedziałek, 29 stycznia 2018 07:44
Dobry montaż w rękach fachowców. MONTERIADA na BUDMIE 2018

Dobry montaż jest tak samo ważny jak dobry produkt. Związek Polskie Okna i Drzwi od kilku lat podejmuje działania mające na celu edukację monterów i wzrost świadomości inwestorów w tym zakresie. Podczas tegorocznych targów BUDMA będzie miała miejsce kolejna odsłona MONTERIADY - pokazów prawidłowego montażu stolarki budowlanej.

MONTERIADA jest jednym z działań wspierających realizowaną przez POiD od kilku lat kampanię edukacyjną "DOBRY MONTAŻ". Nadchodząca edycja MONTERIADY to już trzecia odsłona wydarzenia, które co roku wspierają wiodące przedsiębiorstwa z branży stolarki budowlanej - firmy, którym bliska jest idea dobrego montażu.

Wydarzenie każdorazowo gromadzi setki uczestników - monterów, sprzedawców i dystrybutorów stolarki budowlanej, uczniów szkół branżowych oraz inwestorów. W ciągu 4 dni trwania MONTERIADY, na jej uczestników czeka solidna dawka wiedzy przekazana w postaci realizowanych na żywo pokazów dobrego montażu okien, drzwi, bram, rolet adaptacyjnych czy markiz, a także bezpośrednich rozmów z ekspertami firm. Każdy z pokazów zostanie również wyświetlony na rozmieszczonych na całym stoisku ekranach, zaś na Facebook’u "DOBRY MONTAŻ" przewidziana jest transmisja "na żywo". Dla odwiedzających MONTERIADĘ dodatkowo patroni medialni przygotowali najnowsze wydania prasy branżowej, a organizator zaplanował konkursy z nagrodami.

Partnerami MONTERIADY 2018 są firmy: AIB, Aluplast, FAKRO, GERDA, Hörmann, Klimas Wkręt -met, Lahti Pro, Porta KMI Poland , Somfy, Soudal, Stanley Black&Decker, VORNE. Patronat Merytoryczny nad wydarzeniem sprawuje Instytut Techniki Budowlanej.

MONTERIADA 2018 na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA (30 stycznia - 2 lutego) zlokalizowana będzie na stoisku nr 1 w pawilonie 5. Szczegółowy harmonogram jest dostępny pod adresem: http://dobrymontaz.com/dm_article/znamy-harmonogram-monteriady-2018/

źródło i  zdjęcie: POiD