Produkty Sokółka Okna i Drzwi z 30% rabatem

Dodano: środa, 29 listopada 2017 13:16
Produkty Sokółka Okna i Drzwi z 30% rabatem

Ruszyła promocja marki Sokółka Okna i Drzwi. Wszystkie okna i drzwi tarasowe w wersji drewnianej oraz drewniano-aluminiowej można teraz kupić z 30-procentową zniżką. Oferta specjalna ważna jest do 15 stycznia 2018 r.

Wszystkie okna i drzwi tarasowe w wersji drewnianej oraz drewniano-aluminiowej można teraz kupić z 30-procentową zniżką. Promocja została przygotowana z myślą o osobach, które poszukują doskonałej jakości, eleganckiego designu i energooszczędności. Produkty marki Sokółka Okna i Drzwi to połączenie naturalnego piękna drewna z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wyróżnia je ekskluzywny wygląd, wysoki komfort użytkowania oraz bardzo dobre parametry izolacyjności cieplnej.

W ofercie specjalnej dostępne są okna drewniano-aluminiowe PURO i PURO PASSIVE, okna THERMO 80, ELITE 92 i EURO (drewniane i drewniano-aluminiowe), a także drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne THERMO HS i ECO LINE (w wersji drewnianej i drewniano-aluminiowej).

Promocją objęta została cała gama produktów, które dzięki różnorodnej stylistyce umożliwiają realizację dowolnych projektów architektonicznych. Dostępność wielu rodzajów drewna i bogata paleta kolorystyczna dają niezliczone możliwości indywidualnego dostosowania okien i drzwi tarasowych do koncepcji całego budynku i planowanej aranżacji wnętrz, mówi Anna Pietrzak, Marketing Manager Inwido Polska SA/Sokółka Okna i Drzwi.

Okna PURO doskonale komponują się z nowoczesnymi budynkami. Ich minimalistyczny design podkreślają proste linie i gładka powierzchnia ram. Zamontowane od zewnątrz płaskie profile aluminiowe przykrywają jednocześnie skrzydło i ramę, co daje efekt zlicowania ze ścianą, charakterystyczny dla konstrukcji fasadowych. Przy realizacji dużych przeszkleń, tak chętnie stosowanych w nowoczesnych domach, doskonale sprawdzą się drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne z linii THERMO HS i ECO LINE.

We wszystkich produktach standardowo montowany jest pakiet 3-szybowy ze szkłem niskoemisyjnym. Dla osób ceniących klasyczną elegancję dedykowane są linie ELITE 92 i THERMO 80. Zastosowano w nich delikatnie zaokrąglone profile, które podkreślą naturalny charakter drewna. Okna PURO PASSIVE, posiadające certyfikat Passive House Institut w Darmstadt, dedykowane są dla budownictwa pasywnego, natomiast seria EURO to tzw. okna skandynawskie, które otwierają się na zewnątrz.

Wszystkie produkty marki Sokółka Okna i Drzwi zapewniają doskonałą izolację termiczną. Już teraz spełniają one wymagania, które zaczną obowiązywać dopiero od 2021 r. Współczynnik przenikania ciepła Uw okien i drzwi tarasowych wynosi 0,8-0,9 W/m2K, a w przypadku okien dla budownictwa pasywnego nawet 0,66 W/m2K. We wszystkich produktach standardowo montowany jest pakiet 3-szybowy ze szkłem niskoemisyjnym. Z jednej strony ogranicza to straty ciepła, a z drugiej pozwala na pozyskanie darmowej energii słonecznej do dogrzania pomieszczeń. W celu zwiększenia izolacyjności termicznej stosowane jest wypełnienie przestrzeni międzyszybowej gazem szlachetnym (argonem), ciepłe ramki dystansowe i specjalny system uszczelek. Wysoka energooszczędność to również zasługa ram z drewna, które doskonale utrzymują ciepło.

źródło i zdjęcia: Sokółka Okna i Drzwi