Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim z załogą NOVET

Dodano: piątek, 01 września 2017 10:49

W ubiegłym roku załoga NOVET zadebiutowała w Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim. W dniach 2-7 września w Chorwacji ponownie weźmie udział w tych prestiżowych zawodach.

Regaty Build Cup rozgrywane są już po raz dziesiąty i z każdą kolejną edycją ranga tych zawodów wzrasta, czego najlepszym dowodem jest chociażby stale zwiększająca się liczba uczestników.

X Mistrzostwa Polski w Branzy budowlanej w Żeglarstwie Morskim

W tym roku o jubileuszowe X Mistrzostwo Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim rywalizować będą 33 zespoły. Dowodzona przez skippera Przemysława Kaczmarka załoga NOVET będzie żeglować na jednokadłubowym jachcie typu Salona 38.

Oprócz rywalizacji sportowej, regaty stanowią także znakomitą okazję do integracji polskich firm działających w branży budowlanej oraz wymiany opinii i doświadczeń. Umożliwia to opracowanie oferty odpowiadającej aktualnie panującym trendom oraz spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Regaty Build Cup służą także promocji i popularyzacji polskich marek na zagranicznych rynkach. Każdy z jachtów posiada logo marki, którą reprezentuje załoga jednostki. Dodatkowo artykuły i materiały multimedialne dotyczące regat oraz uczestniczących w nich załóg są publikowane na stronach internetowych patronów medialnych Build Cup.

źródło i zdjęcia: Novet

Firma Novet