AIB jednym z Partnerów X Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim Regatta Build Cup

Dodano: środa, 30 sierpnia 2017 09:49

Firma AIB została jednym z Partnerów Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim Regatta Build Cup, organizowanych od kilku lat przez firmę FAKRO. Tegoroczne mistrzostwa odbędą się już na początku września w Chorwacji.

Od kilku lat przedstawiciele rodzimej branży budowlanej rywalizują ze sobą podczas regat morskich. Tegoroczna, już X, jubileuszowa edycja, rozgrywać się będzie u wybrzeży Chorwacji, w porcie Marina Kremik, Primosten. Do grona startujących i Partnerów wydarzenia dołączyła firma AIB, producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych.

Chętnie wspieramy wydarzenie, które stanowi doskonałą okazję do integracji branży, a jednocześnie do sportowej rywalizacji w otoczeniu malowniczych widoków. Jubileuszowa odsłona regat zapowiada się niezwykle interesująco, mówi Maciej Ślączka, Prezes AIB.

Regaty rozegrane zostaną w dniach 2 - 9 września 2017 r. w Chorwacji. Marina Kremik to jeden z najpiękniejszych portów na półwyspie bałkańskim, co dodatkowo uatrakcyjnia zmagania firm.

X Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim Regatta Build Cup to największe polskie regaty morskie poza granicami kraju. Udział w imprezie daje możliwość podniesienia żeglarskich umiejętności i wzmocnienia relacji firm budowlanych działających na rynku polskim. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej: www.regaty.fakro.pl.

źródło i zdjęcie: AIB