FAKRO Oficjalnym Sponsorem CEV Eurovolley Polska 2017

Dodano: czwartek, 03 sierpnia 2017 08:07

FAKRO, światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, został Oficjalnym Sponsorem CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn - EUROVOLLEY POLAND 2017. Po trzech latach od Mistrzostw Świata, w których polska drużyna po spektakularnym turnieju została najlepszą drużyna globu, będziemy gospodarzem kolejnej wielkiej imprezy Mistrzostw Europy, które odbędą się w sierpniu i wrześniu.

FAKRO to firma globalna, której produkty dostępne są na całym świecie. Mistrzostwa Europy w Polsce to przede wszystkim wyjątkowy sposób na zaprezentowanie firmy FAKRO na arenie międzynarodowej oraz doskonała promocja marki FAKRO. Transmisje z meczy będą prezentowane w 70 telewizjach, nie tylko w Europie ale także Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce, Australii czy w Azji.

Rywalizacja sportowa przypomina rywalizację w światowej gospodarce. Sponsorowanie Siatkarskich Mistrzostw Europy sprzyja kojarzeniu marki FAKRO z dynamiką, zdrowiem i wolą zwycięstwa. Konkurencja w biznesie prowadzi do rozwoju, przez co klient otrzymuje coraz lepszy i bardziej zaawansowany produkt, który czyni życie bardziej komfortowym, komentuje Janusz Komurkiewicz - Członek Zarządu FAKRO.


okna dachowe, fakro, Eurovolley


W związku z tym wydarzeniem firma FAKRO przedstawia Oficjalny Produkt Turnieju - roletę ARF. Roleta stanowi bardzo dobrą ochronę przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki jej zastosowaniu nawet podczas słonecznych dni na poddaszu może "zapanować przyjemny mrok" w chwilach, gdy potrzebujemy odpoczynku. Oficjalny produkt turnieju dostępny jest już w sklepie internetowym www.sklep.fakro.pl w trzech limitowanych wzorach.

źródło i zdjęcia: Fakro