Nasze Okna - Twój Bezpieczny Dom - promocja Sokółka Okna i Drzwi

Dodano: poniedziałek, 10 lipca 2017 09:04

Dla osób, które chciałyby zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu, marka Sokółka Okna i Drzwi przygotowała nową promocję. Przy zakupie wybranych okien można otrzymać bez dodatkowych opłat okucia antywłamaniowe i klamki zamykane na klucz. Akcja potrwa do końca lipca.

Promocją objęte są okna drewniano-aluminiowe PURO i PURO PASSIVE, a także okna w wersji drewnianej oraz drewniano-aluminiowej z linii THERMO 80, ELITE 92, THERMO 80 ALU i ELITE 92 ALU.

W oknach zakupionych w ramach promocji na życzenie Klienta zostaną zamontowane, bez żadnych dopłat, okucia antywłamaniowe klasy RC1 i klamki zamykane na klucz. Tego typu zabezpieczenia pomagają zmniejszyć ryzyko włamania. Okucia antywłamaniowe utrudniają wyłamanie skrzydła z ościeżnicy. Jest to najczęstsza metoda stosowana przez włamywaczy, ponieważ nie powoduje hałasu.

Okucia te są wyposażone w trzpienie grzybkowe, które po zamknięciu okna lub drzwi tarasowych ryglują się w stalowych zaczepach zamontowanych na ościeżnicy. Tworzą w ten sposób tzw. bezpieczny punkt, zapewniając stabilne połączenie skrzydła z ościeżnicą. Z kolei klamki z zamkiem uniemożliwiają otwarcie okien bez użycia specjalnego klucza. Po zamknięciu klamka jest zablokowana i nie da się jej przekręcić. Zapobiega to próbom przesunięcia okucia przedmiotem wsuniętym od zewnątrz.

Dzięki szerokiej gamie produktów, które zostały objęte promocją, każdy z klientów będzie mógł dobrać odpowiedni dla siebie produkt. Linia PURO wyróżnia się minimalistycznym designem i pasuje do budynków o nowoczesnej stylistyce. Okna ELITE 92 i THERMO 80 cechuje klasyczna elegancja. Natomiast okna PURO PASSIVE zostały stworzone z myślą o budownictwie pasywnym – mówi Anna Pietrzak, Marketing Manager Inwido Polska SA, do której należy marka Sokółka Okna i Drzwi.

Produkty marki Sokółka Okna i Drzwi łączą w sobie naturalne piękno drewna, z wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wszystkie okna i drzwi tarasowe wyróżniają się doskonałymi parametrami izolacyjności cieplnej, idealnie wpisując się w aktualne trendy budownictwa energooszczędnego. Współczynnik przenikania ciepła Uw wynosi 0,8-0,9 W/m2K, a w oknach dla budownictwa pasywnego nawet 0,66 W/m2K.

źródło i zdjęcia: Sokółka Okna i Drzwi