Promocja Jubileuszowa stolarki Vetrex

Dodano: piątek, 14 kwietnia 2017 07:05

Vetrex, producent stolarki premium, obchodzi 20-lecie istnienia firmy. Z tej okazji przygotował wyjątkową ofertę - w ramach Promocji Jubileuszowej wybrany asortyment objęty został nawet 20% rabatami.

Dostarczając stolarkę, pomagamy nabywcom naszych okien realizować marzenia o własnym domu. To duża odpowiedzialność, ale jeszcze większa przyjemność. Tworzenie zaawansowanych technicznie systemów okiennych jest naszą specjalnością i pasją. Przez 20 lat działalności firmy, o innowacyjności i niezawodności naszej stolarki przekonały się już tysiące nabywców. Promocją Jubileuszową chcemy zachęcić kolejnych inwestorów do zaufania nam, komentuje Krzysztof Michalak, dyrektor handlowy w firmie Vetrex.

W obniżonych cenach zakupić będzie można m.in. topową stolarkę z oferty Vetrex, jak również okna wykonane w popularnym systemie VP70, akcesoria, takie jak energooszczędne podkłady podparapetowe i kontaktrony Safe+, a także konstrukcje przesuwne, czy drzwi. Koszt zakupu stolarki będzie można dodatkowo obniżyć opłacając zamówienie z góry i zyskując tym samym rabat skonto.

Promocja obowiązywać będzie do końca maja 2017 roku. Aby zakupić stolarkę wraz z akcesoriami w promocyjnych cenach - należy złożyć zamówienie w czasie jej trwania. Szczegółowe informacje na temat oferty specjalnej dostępne są w salonach sprzedaży.

źródło i zdjęcie: VETREX

Firma Vetrex