WIŚNIOWSKI przedłuża smartPROMOCJĘ do finału EURO

Dodano: środa, 06 lipca 2016 11:43

Jak kibicować, to do samego końca. Oficjalny Partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej, firma WIŚNIOWSKI, jest z naszą drużyną na dobre i na złe - dlatego atrakcyjna promocja zostaje przedłużona do finału EURO 2016, czyli do 10 lipca.

Kupując jeden z produktów objętych promocją, a więc automatyczną, superciepłą bramę garażową UniTherm, aluminiowe drzwi CREO z zamkiem elektrycznym lub ogrodzenia w kolorach ANTRACYT i MODERN GRAPHITE, otrzymamy innowacyjny sterownik Ri-Co... zupełnie za friko.

Sterownik Ri-Co jest obsługiwany przez aplikację, którą w prosty i niezwykle intuicyjny sposób możemy obsługiwać za pomocą smartfona. Działa ona jak wirtualne klucze, które zawsze mamy pod ręką.

Aplikacja pozwala też na udostępnianie budynku lub pomieszczenia chronionego systemem wybranym osobom, co może być przydatne, kiedy chcemy wpuścić kogoś do domu czy biura podczas naszej nieobecności - Ri-Co pozwala na zarządzanie dostępem do nieruchomości nawet z drugiego końca świata. Wszystko, czego potrzebujemy, to automatyczna brama lub drzwi z zamkiem elektronicznym oraz smartfon z zainstalowaną aplikacją i dostępem do Internetu.

Sterownik Ri-Co docenią nie tylko miłośnicy nowoczesnych gadżetów i inteligentnych technologii, ale także zarządcy nieruchomości i właściciele firm. Szczegóły promocji znajdują się na stronie: www.wisniowski.pl.

Źródło: Wiśniowski