Novet na VII Kongresie Stolarki Polskiej

Dodano: poniedziałek, 06 czerwca 2016 12:46

W dniach 19-20 maja w miejscowości Jachranka nieopodal Warszawy obradował VII Kongres Stolarki Polskiej. Wzięli w nim udziale przedstawiciele firm zrzeszonych w Związku Polskie Okna i Drzwi, do którego należy również Novet. Kongres został objęty Patronatem Honorowym Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa.

 

 

Tematyka obrad dotyczyła głównie polskiego rynku stolarki drzwiowej i okiennej. Na podstawie najnowszych danych, zaprezentowano raport dotyczący aktualnej sytuacji w branży stolarki. Dyskutowano również na temat trendów oraz prognoz na nadchodzące lata. Uczestnicy rozmawiali między innymi o zaostrzonych regulacjach prawnych dotyczących energooszczędności budownictwa, które mają wejść w życie w 2021 roku.

Jak co roku przyznano wyróżnienia oraz cenione w branży nagrody takie jak np. Orły Polskiej Stolarki, które trafiają do firm mających szczególne zasługi i istotny wkład w rozwój Związku POiD. Podczas tegorocznej edycji kongresu uroczyście obchodzono okrągłą, 20. rocznicę założenia Stowarzyszenia Producentów Stolarki Budowlanej, z którego wyłonił się Związek Polskie Okna i Drzwi. Ponadto zainaugurowano III edycję kampanii Dobry Montaż, której celem jest popularyzowanie specjalistycznej wiedzy instalatorskiej, związanej z rynkiem stolarki budowlanej.

Firma Novet stawia sobie za cel dostarczanie odbiorcom nowoczesnych oraz sprawdzonych rozwiązań, które łaczą wysoką jakość, odporność na działanie czynników zewnętrznych i wytrzymałość. Regularnie poszerzana oferta pozwala zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących funkcjonalnych produktów o atrakcyjnej stylistyce oraz znakomitych parametrach technicznych.

źródło i zdjęcia: NOVET Spółka Jawna

Firma Novet