Produkty Vetrex w niższych cenach: wakacyjna promocja

Dodano: piątek, 03 czerwca 2016 06:56

Trwa specjalna promocja cenowa produktów Vetrex - uznanego producenta stolarki okiennej premium. Akcja promocyjna potrwa do końca lipca i dotyczyć będzie wybranego asortymentu.

Okres wiosenno-letni to czas intensywnych prac budowlanych. Wiele osób, chcąc wykorzystać sprzyjające warunki pogodowe, decyduje się na przeprowadzenie remontu lub montaż okien w realizowanych właśnie inwestycjach. Firma Vetrex zaplanowała cykliczne programy rabatowe. W ramach akcji, którą przewidziano na okres czerwca i lipca, nabywcy skorzystać będą mogli ze specjalnych pakietów "Korzystna Cena" oraz "Bezpieczeństwo".

Pierwszy z nich zawiera rabaty na zakup stolarki PVC - promocją objęta będzie bardzo szeroka gama produktów, w tym cenione za perfekcyjny design okna V82 Modern Design, czy konstrukcja VR90 Synergy, łącząca w sobie wszystkie pożądane przez najbardziej wymagających klientów parametry. Rabaty udzielane będą także na okna V70 Optimal Black - jedno z najczęściej nagradzanych oraz uznanych przez konsumentów rozwiązań firmy Vetrex.

Pakiet "Bezpieczeństwo" został natomiast stworzony z myślą o zapotrzebowaniu na rozwiązania antywłamaniowe w okresie urlopowym. Sezon wakacyjny to czas żniw dla włamywaczy, dlatego wiele osób poszukuje rozwiązań, które pomogą w zabezpieczeniu dobytku podczas nieobecności domowników. W pakiecie "Bezpieczeństwo" w atrakcyjnych cenach dostępne będą akcesoria podnoszące odporność okien na włamanie.

Promocja dotyczyć będzie m.in. okuć antywłamaniowych, pozwalających na bezpośrednie podłączenie okien do centrali alarmowej kontaktronów Safe+, czy klamek Swing z kluczem. Pakiety promocyjne będzie można łączyć, dzięki czemu koszt zakupu stolarki okiennej ulegnie odczuwalnemu obniżeniu.

Firma Vetrex zapowiada wdrożenie kolejnych akcji promocyjnych, które dostosowywane będą do bieżących okoliczności i uwarunkowań rynkowych. Więcej informacji o produktach oraz pakietach promocyjnych dostępnych jest w punktach sprzedaży Vetrex.

źródło i zdjęcie: VETREX

Firma Vetrex