Pierwszy salon firmy WIŚNIOWSKI w Łomiankach

Dodano: środa, 27 kwietnia 2016 06:26

Rozwój każdej firmy łączy się nierozerwalnie z ciągłym odświeżaniem podejścia do ekspozycji i promocji jej produktów i usług. Nie inaczej dzieje się w przypadku marki WIŚNIOWSKI, która wciela w życie rewolucyjne podejście do tej kwestii. Otwarty 21 kwietnia nowoczesny salon w Sadowej k. Łomianek to znacznie więcej niż tylko efektowna wystawa bram, drzwi i ogrodzeń.

Spotykamy się dzisiaj w miejscu, o którym w swoich dalekosiężnych przewidywaniach marzył pan Andrzej Wiśniowski od dawna: w SALONIE WIŚNIOWSKI, miejscu, w którym wyroby WIŚNIOWSKI są prezentowane i sprzedawane w sposób godny ich pozycji rynkowej, w taki sposób witała gości prezes zarządu firmy WIŚNIOWSKI, Krystyna Baran. Czasy, kiedy zakupiony produkt można było obejrzeć w całej okazałości dopiero po montażu na swojej działce, odeszły już do przeszłości.

W podwarszawskiej Sadowej klient będzie miał okazję przyjrzeć się asortymentowi firmy z bliska. Tutaj cały budynek jest ekspozycją, a to rzadko ma miejsce. Oddajemy przestrzeń, w której klient indywidualny, partner handlowy, inwestor czy architekt może na własne oczy sprawdzić, jak nasze produkty funkcjonują w naturalnych warunkach, w warunkach codziennego użytkowania, mówi Katarzyna Świderska Dyrektor Marketingu w firmie WIŚNIOWSKI. To wielkopowierzchniowa ekspozycja, która przybrała formę salonu.

Jak to wygląda w praktyce? Okazały teren przed salonem jest obiecującą zapowiedzią tego, co czeka nas w środku. Inwestorzy mogą przechadzać się pomiędzy ogrodzeniami i bramami zainstalowanymi pod gołym niebem - taki spacer pozwoli każdemu zaznajomić się z większością modeli i kolorów ogrodzeń firmy. Do wglądu klientów udostępnione są jednak wszystkie części budynku, łącznie z magazynowymi, gdzie można obejrzeć nawet duże bramy dedykowane dla przemysłu. Spora powierzchnia magazynowa oznacza też większą dostępność towaru od ręki, co stanowi niekwestionowany atut salonu. Poza funkcjami wystawienniczymi i magazynowymi, nowy punkt stanowi też nowoczesne centrum konferencyjne i szkoleniowe, którego potrzebuje każdy prężnie rozwijający się biznes.

Od teraz partnerzy biznesowi marki WIŚNIOWSKI będą mogli odbywać szkolenia bez konieczności podróży na południe Polski do siedziby firmy. Zarówno pracownicy, jak i partnerzy biznesowi firmy WIŚNIOWSKI z pewnością wiele skorzystają na tej inwestycji.

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI