REHAU na targach FENSTERBAU FRONTALE 2016

Dodano: czwartek, 03 marca 2016 12:30

Targi FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze to wielkie święto dla branży okiennej i drzwiowej. W dniach 16-19 marca 2016 firma REHAU zaprasza w niezwykłą podróż po świecie stolarki otworowej. Mottem wyprawy będzie „REHAU. All-inclusive”.

W tym roku REHAU zaprasza na wspólną podróż po świecie stolarki REHAU. Mottem wyprawy będzie „REHAU. All inclusive“Odbywająca się co dwa lata impreza jest idealną okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami w branży okiennej i drzwiowej. To także możliwość spotkania fachowców z wielu stron świata. Również firma REHAU bierze udział w tym ważnym dla branży wydarzeniu. Już 16 marca o godzinie 10.00 na stoisku 123 w hali 4A rozdane zostaną pierwsze karty pokładowe. Dzięki nim można będzie rozpocząć niezwykłą podróż po świecie stolarki REHAU.

Centralny punkt wyprawy stanowić będą systemy profili GENEO oraz SYNEGO. System SYNEGO, po udanej rynkowej premierze profili okiennych i drzwiowych w roku ubiegłym, został obecnie rozbudowany o nowy system drzwi podnośno-przesuwnych.

GENEO - nowatorski system profili
z tworzywa kompozytowego RAU-FIPRO
- bez wzmocnień stalowych

SYNEGO - nowość na rynku - kompleksowe
rozwiązanie dla producentów stolarki,
o głębokości zabudowy 80 mm


GENEO INNOVENT - innowacyjny system wentylacji z odzyskiem energiiGENEO INNOVENT - innowacyjny system wentylacji z odzyskiem energiiTym samym SYNEGO stanowi nowoczesne i zarazem kompleksowe rozwiązanie, oferowane producentom stolarki otworowej. W dalszej części podróży uczestnicy spotkają innowacyjny system wentylacyjny GENEO INOVENT, poznają nowe rozwiązania dla domów „bez barier“ oraz ogromne możliwości kolorystyczne stolarki REHAU. Można też będzie zobaczyć systemy okienne REHAU z różnych stron świata.

Wspólna podróż będzie także okazją do zapoznania się z ofertą serwisową REHAU, ułatwiającą codzienną pracę. Jesteście gotowi do startu? Ruszajcie z REHAU. All-inclusive.

Bilet na wyjątkową podróż do świata stolarki REHAU można otrzymać w hali 4A, na stoisku 123.

źródło i zdjęcie: Rehau

Firma Rehau