85 lat firmy Internorm

Dodano: czwartek, 11 lutego 2016 10:19

W 2016 roku austriacki producent okien i drzwi firma Internorm obchodzi jubileusz 85-lecia swojego istnienia. Wśród ponad 2000 osób zaproszonych na obchody znaleźli się: Internorm Partnerzy z kilkunastu krajów Europy, wieloletni kontrahenci, pracownicy i sympatycy firmy oraz rodzina Klingerów, założycieli i właścicieli marki Internorm.

JUBILEUSZOWY 2016 ROK Z INTERNORM

Ze względu na okazały jubileusz Internorm przygotował dla swoich klientów szereg atrakcji. Do 12 marca trwa akcja promocyjna, w ramach której do wszystkich okien PCV-aluminiowych oraz drewniano-aluminiowych oferowana jest trzecia szyba oraz okucia klasy RC1 gratis!

Od początku roku Internorm aktywnie uczestniczy w imprezach branżowych. Pierwszą z nich były dobrze wszystkim znane targi BUDMA w Poznaniu. Kolejnymi targami, na które wybiera się austriacka marka to 4 Design Days odbywające się w Katowicach w dniach od 11 do 14 lutego. Następnie na początku marca, od 2 do 5, producent pojawi się w Łodzi na targach budowlanych Interbud. Ostatnią kończącą ten tour imprezą są wrocławskie targi Tarbud, na których marka pokaże swoje produkty w dniach 18-20 marca.

W Warszawie został właśnie otwarty najnowocześniejszy salon Internorm w Polsce.

O innych akcjach promocyjnych i ofertach specjalnych Internorm informacje można znaleźć na stronie www.internorm.com lub www.okna-pasywne.pl

źródło i zdjęcie: INTERNORM

Firma Internorm