Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych - dla budownictwa mieszkaniowego wolnego od barier

Dodano: wtorek, 12 stycznia 2016 11:15

Napęd PortaMatic firmy Hörmann do stalowych i drewnianych drzwi wewnętrznych umożliwia ich automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą nadajnika lub sterownika. Zastosowana technologia zwiększa komfort życia osób niepełnosprawnych fizycznie.

Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych znajduje zastosowanie zarówno w budynkach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Posiada wiele różnych funkcji i możliwości ustawień, a także zapewnia minimalne zużycie prądu.

Poza tym napęd PortaMatic jest korzystniejszy cenowo od porównywalnych napędów do drzwi nawet o 25%.

Mieszkanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

To oczywiste, że osoby niepełnosprawne chcą zachować pełną mobilność. Napęd PortaMatic poprawia jakość ich życia, zapewniając możliwość przemieszczania się z pokoju do pokoju bez pomocy innych.

Komfort na co dzień
Napęd PortaMatic sprawia, że przenoszenie różnych rzeczy między pomieszczeniami jest wyjątkowo łatwe. To niezwykle komfortowe rozwiązanie w każdej sytuacji.

Praca w otoczeniu bez barier
Środowisko pracy bez barier architektonicznych ma szczególną wartość w dzisiejszych czasach i będzie miało coraz większe znaczenie w przyszłości. Napęd PortaMatic znacznie zwiększa komfort pracy i może być instalowany wszędzie z wyjątkiem obiektów użyteczności publicznej.

Higieniczne, bezdotykowe korzystanie z drzwi
W biurowcach istnieje duże ryzyko przenoszenia się chorób zakaźnych wśród pracowników ze względu na korzystanie z tych samych drzwi do pomieszczeń sanitarnych. Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych w połączeniu z bezdotykowym sterownikiem skutecznie eliminuje ryzyko przenoszenia zarazków i bakterii, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa wśród osób korzystających z tych pomieszczeń.

źródło i zdjęcie: Hörmann

Firma Hörmann