Szara Rewolucja. Raport specjalny Inoutic

Dodano: poniedziałek, 18 stycznia 2016 09:18

Firma Inoutic kierując się znaną sentencją Steve’a Jobs’a: "Podążanie za trendami to bezpieczna droga. Ich wyznaczanie to cecha wizjonera." postanowiła stworzyć serię inspirujących Raportów Specjalnych Inoutic. W swoich publikacjach, w niestandardowy sposób, firma będzie przyglądać się tendencjom, które w najbliższej przyszłości wpływać będą na branżę budowlaną, a w szczególności okienną.

Pierwszy z Raportów Specjalnych poświęcony został zagadnieniom związanym z rolą koloru w designie - dziedzinie, która w ostatniej dekadzie zyskała ogromny wpływ na rynkowe decyzje konsumentów. W publikacji znajdziecie Państwo odpowiedź na pytanie, czy mamy obecnie do czynienia z "szarą rewolucją" i czy zapanowała moda na szarości.

Wywiad z architektem Piotrem Z. Barełkowskim, założycielem nagradzanego na całym świecie Studia ADS, autorem projektu Starego Browaru w Poznaniu czy Portu Lotniczego Ławica, przybliży Państwu możliwości wykorzystania w architekturze różnych odcieni szarości.

Integralną częścią Raportu jest także prezentacja rozwiązań Inoutic, stworzonych w oparciu o najnowsze trendy współczesnego designu.

Więcej informacji dotyczących Raportów Specjalnych Inoutic znajduje się na stronie: http://www.inoutic.pl/szara-rewolucja/

źródło i zdjęcie: Inoutic