Designerskie okna w Twoim domu

Dodano: poniedziałek, 14 grudnia 2015 07:45

Firma MS więcej niż OKNA stawia na rozwój technologii produkcji okien, a co za tym idzie - rozpowszechnienie różnorodnych kształtów i opcji wykończenia, co stwarza duże możliwości aranżacyjne.

Szerokie możliwości aranżacyjne, jakie dają współczesne okna pozwalają na wykreowanie wnętrz o niepowtarzalnym klimacie - industrialnym, klasycznym czy nawet retro. Wykonana z dbałością o detale stolarka okienna jest ważnym elementem dekoracyjnym, a dzięki różnorodności dostępnych wykończeń może być idealnie dopasowana do charakteru pomieszczenia.

Okno potrafi odmienić wygląd każdego wnętrza. Nie tylko chroni przed działaniem warunków atmosferycznych - deszczu, wiatru czy słońca, ale pomaga również w stworzeniu w domu przyjemnego klimatu i prawdziwej strefy relaksu, w której dobrze będą czuć się wszyscy mieszkańcy budynku. Dzięki bogatej gamie dostępnych na rynku wyrobów, najlepsze dla siebie okna wybierze dla siebie każdy - zarówno zwolennik tradycji, jak i osoby ceniące nowoczesny design...

Wnętrze w stylu marynistycznym

Dla poszukujących oryginalnego wyglądu okien, ciekawym rozwiązaniem może być stolarka okienna w nietypowych kształtach. Alternatywą dla tradycyjnych, prostokątnych profili są np. profile zaokrąglone.

Rozwój technologii produkcji okien, a co za tym idzie rozpowszechnienie różnorodnych kształtów i opcji wykończenia - stwarzają duże możliwości aranżacyjne, tłumaczy Artur Głuszcz, Dyrektor ds. Produkcji MS więcej niż OKNA, firmy oferującej szeroką gamę rozwiązań z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej.

Jeszcze kilkanaście lat temu na rynku zdecydowanie dominowały okna o tradycyjnych kształtach, wykonane z białych "surowych" profili. Dziś obserwujemy rosnącą popularność stolarki okiennej o niestandardowym wyglądzie i zróżnicowanej kolorystyce, dodaje ekspert.

Dostępna w ofercie MS więcej niż OKNA stolarka okienna to nie tylko zróżnicowany kształt profili ale też niemal dowolny kształt okien: trójkątne, trapezowe czy okrągłe, które wraz z odpowiednim wystrojem i dodatkami, pozwala na wykreowanie wnętrza na przykład w modnym, marynistycznym stylu. Kształty przywodzące na myśl okna statku przypomną nam wakacyjne wojaże i sprawią, że nie wychodząc z domu, przeniesiemy się w podróż po bezkresnych morzach. Wnętrze wyposażone w taką stolarkę okienną będzie znakomitą przestrzenią relaksu, w której z przyjemnością spędzimy czas z najbliższymi. Atrakcyjny wygląd, nowoczesna konstrukcja

Współczesna stolarka okienna łączy w sobie atrakcyjny wygląd i bardzo dobre parametry użytkowe, godząc ze sobą drzemiącą w każdym z nas potrzebę bezpieczeństwa i ciepła z pięknem. Przykładem takiego rozwiązania są okna PVC TYTANOWEtermo.

Wykonane z PVC okna charakteryzują się zaokrąglonym obustronnie kształtem profili, co sprawia, że zdecydowanie wyróżnia je unikalny design, wyjaśnia Artur Głuszcz.

Innowacyjna linia okien została zaprojektowana z myślą o tych, którzy poszukują rozwiązań o wyjątkowej estetyce, a jednocześnie energooszczędnych, bezpiecznych i funkcjonalnych, podkreśla przedstawiciel firmy MS więcej niż OKNA.

Okna z zaokrąglonymi profilami prezentują się niezwykle elegancko. Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozwiązań - takich jak np. szprosy czy szyby ornamentowe - stworzymy okno w pełni dopasowane nie tylko do naszych oczekiwań funkcjonalnych ale i estetycznych. Stolarka okienna MS więcej niż OKNA może być również wyposażona elementy dekoracyjne naklejane na profile skrzydeł, ram i słupków. Ich zastosowanie sprawi, że nowoczesne okno będzie wyglądać niczym zabytkowa konstrukcja, znakomicie komponująca się z wnętrzami, w których dominują antyki.

Kształty, wykończenia i dodatkowe wyposażenie stolarki okiennej możemy dobrać zgodnie z naszym gustem i wyglądem pomieszczenia - każde wnętrze to przecież przestrzeń o odmiennym charakterze. Wykorzystanie nowoczesnych okien wysokiej jakości sprawi, że dom będzie prezentował się atrakcyjnie zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz. Estetyczna, trwała i bezpieczna stolarka okienna pozwoli nam cieszyć się komfortem domowego ogniska i zachwycać się widokami, które pojawiają się za okienną szybą.

źródło i zdjęcie: MS więcej niż OKNA