Zimowa Promocja w firmie MS więcej niż OKNA

Dodano: piątek, 27 listopada 2015 09:47

Firma MS więcej niż OKNA zdecydowała się wyprzedzić mrozy i ogłosiła promocję zimową, która obowiązuje do 10 grudnia 2015 roku. Teraz produkty tej firmy można kupić nawet o 11% taniej!

Decyzja dotycząca wyboru stolarki okiennej to ważna sprawa. W końcu jest to zakup na długie lata. Wybierając okna należy dokładnie przemyśleć swoje potrzeby i specyfikę budynku, w którym chcemy je zamontować. Tym bardziej, że dostępna oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana.

W przypadku akcji rabatowej firmy MS więcej niż OKNA, wprowadzona w listopadzie Promocja Zimowa zakłada rzeczywisty spadek cen okien o 11% i najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny. Korzystając z niej, klient zyska więcej, niż decydując się na z pozoru bardziej atrakcyjne promocje innych producentów.

Produkty firmy MS więcej niż OKNA odznaczają się bardzo wysoką jakością. Stawia się tu na doskonałe parametry techniczne (między innymi konkurencyjne, potwierdzone certyfikatami parametry przenikania ciepła), nie pomijając przy tym estetyki (szeroki wachlarz kolorów oklein, pozwalający na idealne dopasowanie okien do elewacji, a także możliwość wyboru różnych rozmiarów i kształtów stolarki). Producent zadbał również o komfort użytkowania okien - długotrwała eksploatacja chroniona jest gwarancją, którą można przedłużyć aż do 7 lat.

W ramach Promocji Zimowej produkty marki MS więcej niż OKNA można teraz kupić aż do 11% taniej. Pod warunkiem jednak, że pospieszymy się z podjęciem decyzji. Na zniżki możemy liczyć nawet wtedy, gdy zdecydujemy się na zakup z odroczonym w czasie terminem produkcji. Promocją zostały objęte okna PVC (z wyłączeniem linii N.ergo), drzwi zewnętrzne i drzwi tarasowe PVC, a także rolety i moskitiery.

To nie koniec zimowych niespodzianek. W ofercie zimowej nie brakuje też promocji produktowych. Warto zastanowić się nad zakupem sterowania radiowego do rolet (za 1 zł do rolety z silnikiem Orange za 228 zł netto), wkładu 3-szybowego do okien TYTANOWEtermo lub MS evolution [82] (za 1 zł/m² netto), a także wkładu 3-szybowego do okien MSline+, MSline i Wood Look (za 10 zł/m² netto).

Więcej informacji na stronie www.ms.pl

źródło i zdjęcie: MS więcej niż OKNA