Okna, którym można zaufać

Dodano: poniedziałek, 23 listopada 2015 09:22

Okna w domu powinny być wyborem na lata - od nich w dużej mierze zależy nasz komfort życia. Dlatego wykonawcy i architekci branży budowlanej, wybierając produkty stolarki okiennej do swoich realizacji, szczególny nacisk kładą na ich jakość.

Wytrzymałość, funkcjonalność i niski współczynnik przenikania ciepła, który pozwala zaoszczędzać na rachunkach za ogrzewanie - to synonimy okien o wysokiej jakości. Marka Roto posiada w swojej ofercie liczne produkty, które charakteryzują się najwyższą jakością "German made", spełniając dzięki temu nawet najbardziej wysokie oczekiwania. Wszystkie okna dachowe, akcesoria oraz schody strychowe marki produkowane są ze starannie dobranych materiałów, dzięki czemu osiągają długowieczność, trwałość i najlepsze właściwości techniczne.

Jakość okien marki Roto została potwierdzona prestiżową nagrodą Budowlana Marka Roku 2015, którą Roto otrzymało za profesjonalne, najwyższej jakości innowacyjne produkty. Nagrodę przyznano za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w roku 2015 na podstawie badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Budowlana Marka Roku to dla nas sygnał z rynku, że nasze produkty cieszą się uznaniem klientów, ponieważ laureatów wybierano na podstawie badania opinii i preferencji firm wykonawczych. Z kolei zdobycie Godła Najwyższa Jakość QI, którą marka otrzymała we wrześniu 2015 roku, jest potwierdzeniem produktów na najwyższym poziomie, mówi Monika Hermanowicz-Górny, Kierownik Marketingu marki Roto.

Certyfikacja Godłem Najwyższa Jakość QI, jest dla nas bardzo ważna. Potwierdza słuszność obranego przez nas kierunku nastawionego na jakość, energooszczędność oraz trwałość. Najbardziej cieszy nas fakt, że na oknie RotoQ można polegać oraz w oparciu o nie budować ciepły dom rodzinny, podsumowuje.

Wszystkie produkty marki Roto, zanim opuszczą fabrykę są dokładnie sprawdzane i testowane zgodnie z normami DIN. Dodatkowo dystrybucją, montażem okien oraz akcesoriów zajmują się wybrani dystrybutorzy oraz dekarze - zgodnie z zasadą: Profesjonalny Producent. Profesjonalny Dystrybutor. Profesjonalny Dekarz

Marka Roto oferuje różne rodzaje okien o najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów - w ofercie znajdują się m.in. okna obrotowe, uchylno-wysokoosiowe, zdalnie sterowane czy spełniające specjalne wymogi okna oddymiające i fasadowe.

źródło i zdjęcie: ROTO