Sprzedaż internetowa Beninca Polonia

Dodano: piątek, 06 listopada 2015 10:55

Aby cieszyć się przez lata komfortem wynikającym z zakupu najwyższej jakości produktów Beninca, zalecamy stosowanie się do wytycznych producenta.

Napęd jest elementem składowym bram, okien, drzwi i warunkiem prawidłowego działania jest prawidłowy montaż i dobór napędu. Gwarancji podlegają wyłącznie produkty zakupione i zainstalowane przez Autoryzowanego Instalatora Beninca.  Autoryzowany Instalator Beninca jest doświadczony i przeszkolony w zakresie montażu, doboru i obsługi napędów Beninca.

Warto sprawdzić, czy karta gwarancyjna jest wypełniona poprawnie, wpisany jest numer certyfikatu Autoryzowanego Instalatora Beninca i pozostałe dane kupującego i sprzedawcy. Beninca Polonia sp. z o.o., wyłączny przedstawiciel na Polskę producenta Automatismi Beninca, prowadzi sprzedaż wyłącznie przez sieć dystrybucyjną. Jeśli chcesz znaleźć dystrybutora w swojej okolicy, skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Nie sprzedajemy produktów Beninca w sklepach internetowych i na portalach sprzedażowych. Wyjątkiem są aukcje Beninca Polonia sp. z o.o., pełniące funkcję informacyjną:

http://allegro.pl/sklep/23371100_beninca-polonia

Chcesz sprawdzić Autoryzowanego Instalatora Beninca? Dowiedzieć się więcej na temat utrzymania GWARANCJI PRODUCENTA?  

Zachęcamy do telefonicznego kontaktu z biurem Beninca Polonia 22/723 91 01 lub 22/723 90 99.

źródło i zdjęcie: Beninca