Umów się z… doradcą Sokółki na budowie

Dodano: środa, 14 października 2015 09:25

Nie chodzi jednak o romantyczne spotkanie przy świecach, ale nieco bardziej surowe otoczenie, jakim jest budowa. Fachowiec doradzi Ci, jakie dobrać okna do Twojego domu.

Rozpoczęcie inwestycji nie jest ani proste ani pozbawione stresów. Ale można uczynić je nieco przyjemniejszym. Gdy budynek przeszedł metamorfozę od etapu stawiania fundamentów po stan surowy otwarty, nadchodzi pora by ostatecznie zamknąć inwestycję i rozpocząć ostatnie prace wykończeniowe. Żeby to zrobić należy zrobić najważniejszą rzecz – wstawić okna, które są jednym z najważniejszych elementów w każdym domu. To dzięki nim zagwarantujesz właściwą izolację pomieszczeń przed chłodem, a także dodasz wnętrzom charakteru i stylu.

Zdaj się na fachowca


Żeby wybudować dom, nie trzeba znać się na wszystkich budowalnych aspektach. Na szczęście większość kwestii można pozostawić fachowcom, architektom i projektantom, a pozostałe zależą przede wszystkim od indywidualnych gustów inwestora. Drewniane czy drewniano-aluminiowe? Bez względu na to, na które okna się zdecydujesz – pamiętaj, że to wybór na lata, na którym nie warto oszczędzać. Jakość materiałów i wykonania oraz energooszczędność czy inne ważne parametry, takie jak współczynnik przenikania ciepła – to one decydują o efekcie końcowym i trwałości.

Na budowę o każdej porze


Jeśli szukasz do swojego domu najlepszej jakości okien drewnianych lub drewniano-aluminiowych, Sokółka ma dla Ciebie ofertę okien idealnie skrojonych na Twoją miarę. Aby umówić się na bezpłatną wizytę doradcy, wystarczy tylko wypełnić i wysłać krótki formularz. Następnie doradcy Sokółki skontaktują się z Tobą telefonicznie, żeby ustalić dogodny termin wizyty – najpóźniej w przeciągu dwóch dni roboczychJ

Doradcy Sokółki pomogą każdemu w dobraniu odpowiednich okien i najlepszych rozwiązań oraz przygotują optymalną, dopasowaną do potrzeb klienta ofertę.


Więcej informacji o najlepszych oknach drewnianych i drewniano-aluminiowych znajdziesz na sokolka.com.pl. Spotkaj się z naszym doradcą, a zobaczysz, jak piękny może być Twój dom!

źródło i zdjęcie: Sokółka Okna i Drzwi