Gala 20-lecia aluplast w Polsce

Dodano: poniedziałek, 15 czerwca 2015 11:55

W dniu 23 maja 2015 r. miały miejsce oficjalne obchody jubileuszu 20 – lecia działalności firmy aluplast na rynku Polskim. Z tej okazji na uroczystej Gali zgromadziło się blisko 400 gości z Polski oraz kilku krajów europejskich, do których dostarczamy profile.

Firma aluplast od samego początku związana jest z Poznaniem, stąd też na obchody jubileuszu wybrano bardzo reprezentacyjne miejsce, jakim jest Sala Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Niezwykła oprawa, bogaty program artystyczny, ale przede wszystkim wyjątkowa rodzinna i niezobowiązująca atmosfera sprawiły, że ten wieczór wszystkim gościom zapadł mocno w pamięci. O dobrą atmosferę, jak również sprawny przebieg części oficjalnej zatroszczył się znany szerszej publiczności z telewizji Pan Olivier Janiak.

Galę rozpoczęła projekcja specjalnie przygotowanego na ta okazję filmu jubileuszowego podsumowującego 20 lat aktywności firmy w Polce, jak również prezentującego filozofię i wartości przyświecające firmie. Następnie Dyrektor aluplast w Polsce – Christian Voicu w krótkim przemówieniu podkreślił, że świętowanie tego sukcesu nie byłoby możliwe bez zaufania i wsparcia, jakiego ponad 20 lat temu udzielili mu właściciele firmy aluplast – rodzina Seitz, jak również bardzo szerokiego grona producentów okien, którzy pracowali na ten sukces i byli z firmą zarówno w lepszych, jak i gorszych momentach.

Również w przemówieniach założyciela aluplast GmbH Pana Manfreda Seitz oraz jego synów Dirka i Patricka Seitz znalazło się wiele odniesień do historii polskiego oddziału, jak też wiele ciepłych słów pod adresem Christiana Voicu i całego zespołu aluplast, który przyczynił się do niezwykle dynamicznego rozwoju firmy w Polsce.

Część oficjalną zamknęły dwa niezwykle miłe akcenty. Pierwszym był prezent przekazany aluplast Polska przez rodzinę Seitz, jakim była stylizowana na literę „V” konstrukcja wykonana na bazie najnowszego systemu energeto 5000 view z całkowicie ukrytym skrzydłem. Było to nawiązanie do niewątpliwego sukcesu aluplast na rynku polskim, ale jednocześnie symboliczne podkreślenie, że innowacyjne rozwiązania i oparta na tym filozofia firmy, mogą być podstawą dalszych sukcesów w przyszłości. Drugim były wyróżnienia dla firm, z którymi aluplast ma przyjemność pracować już od 20 lat. Specjalne statuetki z rąk Dyrektora Christiana Voicu otrzymali: Pani Ewa Sawicka-Kaczorowska z firmy ALTOM, Pan Mieczysław Kostuś z firmy EXTHERM 2, Pan Tadeusz Borowski z firmy EXTHERM, Pan Henryk Pędzich z firmy ADAMS oraz Pan Zbigniew Karasiński z firmy DANKAR.

Po części oficjalnej o dobry nastrój i wprowadzenie gości w zabawę zatroszczyli się zaproszeni artyści. Rozpoczęło się bardzo efektownym i wzruszającym pokazem malowania piaskiem, podczas którego artystka pokazała świat widziany „oczami aluplast”. O dużą zmienność nastroju zadbała grupa akrobatyczna, która w bardzo efektowym pokazie przeniosła gości w przestworza. Intrygujący i dynamiczny występ zespołu Audiofeels porwał publiczność i wyciągnął gości przed scenę, a którą wjechał okolicznościowy tort, podzielony symbolicznie przez Christiana Voicu oraz Dirka i Patricka Seitz.

źródło i zdjęcie: aluplast

Firma Aluplast