VIII Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim z firmą FAKRO

Dodano: poniedziałek, 31 sierpnia 2015 07:55

Firma FAKRO jest Głównym organizatorem VIII Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim. Morskie regaty odbędą się w dniach 05-12.09.2015 w Chorwacji na akwenach morskich środkowej Dalmacji. Będzie to największe wydarzenie branży budowlanej poza granicami naszego kraju.

Trasa tegorocznych Regat wiedzie między malowniczymi wyspami Parku Narodowego Konati, a flotylla regatowa zawinie do pięknych portów: Kremik, Mandalina, Kaprije, Piskiera, Zut, Hramina.

W Mistrzostwach wystartuje rekordowa ilość uczestników, 29 jachtów z załogami 8 lub 10 osobowymi. Szeroka formuła Mistrzostw pozwala na udział w Regatach załogom firmowym lub mieszanym reprezentującym producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych oraz firmy związane z branżą budowlaną.

Celem VIII Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim jest promowanie idei żeglarstwa, reprezentowanie Polski na międzynarodowej arenie zmagań sportowych, edukacja w zakresie żeglarstwa oraz integracja branży budowlanej.

Skąd pomysł na organizację Mistrzostw? FAKRO to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek na świecie. Firma od lat angażuje się i wspiera wszelkie inicjatywy, które służą rozwojowi i promocji Polski.

Sponsoring Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, wspieranie Tour de Pologne czy organizacja Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim to tylko przykłady zaangażowania firmy w promocję naszego kraju. Firma FAKRO, sprzedając swoje produkty w ponad 50 krajach, reprezentuje Polskę w gospodarczych mistrzostwach świata, tłumaczy Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu firmy FAKRO.

Uczestnicy Mistrzostw przepłyną ponad 100 mil morskich. W ramach Mistrzostw zorganizowanych zostanie sześć wyścigów regatowych. Klasyfikacja końcowa Mistrzostw określona będzie na podstawie formuły ORC Rating Systems.

Codzienna relacja z przebiegu rywalizacji dostępna będzie na stronie internetowej Regat: www.regaty.fakro.pl

źródło i zdjęcie: FAKRO

Firma Fakro