Pierwszy salon sprzedaży firmy Stolbud Włoszczowa w Poznaniu

Dodano: środa, 29 lipca 2015 04:56

Firma Stolbud Włoszczowa otworzyła pierwszy salon sprzedaży w Poznaniu. Klienci znajdą tu nowocześnie zaprojektowaną ekspozycję wyrobów firmy usytuowaną w 3 strefach: okien, drzwi i akcesoriów.

W doskonale zaprezentowanym szerokim asortymencie produktowym znalazły się między innymi okna drewniane, drewniano-aluminiowe, PVC oraz aluminiowe, a także drzwi wejściowe i wewnętrzne. Na szczególną uwagę zasługuje strefa ciepłego montażu ze specjalnym ekspozytorem przedstawiającym zasadę i sposób osadzenia okna zarówno w murze jak i w obszarze docieplenia, czyli poza licem muru głównego.

Dzięki ekspozytorowi klienci zapoznają się z materiałami służącymi do poprawnego wykonania ciepłego montażu okien oraz poznają sposoby ich zastosowania. Dowiedzą się o zaletach tej energooszczędnej metody osadzania okien, która w skali roku zapewnia wymierne korzyści dla naszego portfela, ponieważ ciepły montaż z użyciem tylko samej pianki montażowej zdecydowanie ogranicza mostki termiczne powstające w miejscu połączenia ościeży okien z murem.

Poznański salon został zaaranżowany według najlepszych standardów, z dostępem do strefy informacyjnej i biznesowej, a także komfortowej obsługi klienta. Przeszkoleni pracownicy dostarczą wyczerpującej wiedzy o produktach, pomogą w wycenie wybranych akcesoriów oraz udzielą wszelkich porad z zakresu doradztwa technicznego. Producent pomyślał też o rodzinach z dziećmi - w czasie, gdy rodzice będą wybierali optymalne rozwiązania do swojego domu, dzieci miło spędzą czas na zabawie w projektowanie, w wydzielonej dla nich części salonu.

Cieszymy się, iż do grupy salonów Stolbud Włoszczowa dołączyła kolejna placówka. Jest to już trzeci salon w województwie wielkopolskim. Nasza firma systematycznie rozwija swoją ofertę produktową spotykając się z rosnącym zainteresowaniem stałych i nowych klientów, tych indywidualnych, ale również partnerów handlowych. Mamy nadzieję, że odpowiednia ekspozycja produktów firmy oraz rzetelnie opracowane materiały informacyjne a także fachowa obsługa zostaną docenione przez wszystkich odwiedzających nasz nowy salon, mówi Marcin Tatar - Dyrektor ds. Sprzedaży Krajowej Stolbud Włoszczowa.

Salon sprzedaży firmy Stolbud Włoszczowa mieści się w Poznaniu, przy ul. Obornickiej 287 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.30.

Adres strony internetowej nowego salonu: http://poznan.stolbud.pl/

źródło i zdjęcie: STOLBUD WŁOSZCZOWA