Firma Guardian Europe przenosi się do nowej siedziby głównej w Bertrange w Luksemburgu

Dodano: wtorek, 21 lipca 2015 08:50

Na początku lipca firma Guardian Europe otworzyła nową siedzibę w Bertrange w Luksemburgu. Liczący ok. 120 osób personel przeniósł się tam z dotychczasowego biura, mieszczącego się na terenie zakładu produkcyjnego w Dudelange w Luksemburgu.

Kluczowym czynnikiem przeprowadzki jest nieustające dążenie firmy do przemian w kierunku regionalnego modelu biznesowego. Guus Boekhoudt, wiceprezes Guardian Industries’ Glass Group w Europie, wyjaśnia: Pod koniec zeszłego roku zdecydowaliśmy się skorygować nasz model organizacyjny, zmieniając poprzednie, skupiające się na poszczególnych zakładach podejście na prawdziwie regionalną działalność. Nasza nowa europejska siedziba stanowi ważny krok w dążeniu do utworzenia jednolitej firmy - "One Guardian” - która zapewni spójną komunikację z klientami na terenie całego regionu.

Nowe biuro firmy Guardian zapewnia wyspecjalizowane i profesjonalne środowisko pracy dla zespołu regionalnego, który obejmuje takie funkcje, jak m.in. łańcuch dostaw, sprzedaż regionalna, marketing regionalny oraz inne funkcje wsparcia strategicznego i operacyjnego.

Boekhoudt dodaje: Inwestycja ta w przejrzysty sposób pokazuje zaangażowanie naszej firmy w europejski biznes, który dobrze funkcjonuje pomimo obecnej, trudnej sytuacji na rynku. W naszym nowym biurze będziemy koncentrować się na tworzeniu wartości dla naszych klientów w całym regionie.

Chcemy przyciągać nowych i zatrzymywać obecnych utalentowanych pracowników. Dlatego też zależy nam na stworzeniu atrakcyjnego i efektywnego środowiska pracy. Dodatkowo nowe biuro zapewni nam odpowiednie miejsce spotkań z naszymi klientami i dostawcami, podsumowuje.

źródło i zdjęcie: GUARDIAN