PRESS GLASS z nową normą zakładową

Dodano: poniedziałek, 08 czerwca 2015 06:56

Firma PRESS GLASS, która specjalizuje się w produkcji szyb dla budownictwa, opublikowała nową wersję normy zakładowej, obowiązującej w jej zakładach w Polsce oraz Chorwacji. Jak tłumaczy producent, dokument został zaktualizowany i wyraźnie poszerzony.

Norma zakładowa PRESS GLASS, która została stworzona z uwzględnieniem najnowszych standardów unijnych, składa się z dwóch głównych części, odnoszących się do szyb zespolonych i specjalnych. W nowej wersji dokumentu zawarto m.in. szczegółowe i aktualne informacje nt. badań, kontroli oraz wymagań dotyczących produkowanych przez firmę szyb.

Dokument uzupełniliśmy o dokładne informacje związane z obecnymi możliwościami produkcyjnymi naszych zakładów. Nowa norma zakładowa ma także bardziej kompleksowy charakter niż wersja wcześniejsza. Przykładowo, zainteresowane osoby mogą sprawdzić, w jaki sposób prowadzimy działania badawczo-kontrolne dotyczące poszczególnych rodzajów szyb, podaje PRESS GLASS.

Jak wyjaśnia producent, całość została zredagowana w przejrzysty sposób, dzięki czemu odnalezienie potrzebnych informacji nie powinno sprawiać żadnych problemów. Dodatkowe uzupełnienie stanowią materiały graficzne, w tym m.in. fotografie i rysunki techniczne.

Nowa norma zakładowa PRESS GLASS:
http://www.pressglass.eu/materialy-do-pobrania/norma-zakladowa-press-glas-sa

źródło i zdjęcie: PRESS GLASS