50 lat działalności firmy FAAC

Dodano: wtorek, 14 kwietnia 2015 08:39

27 marca 2015 r. odbyła się Wielka Gala FAAC, na której podsumowano pół wieku działalności włoskiego pioniera automatyki wjazdowej i systemów kontroli dostępu, a także wyróżniono najlepszych przedstawicieli handlowych firmy w Polsce.

Na miejsce uroczystości podsumowującej 50 lat działalności firmy FAAC, wybrano znajdujący się pod Warszawą hotel położony w malowniczej okolicy Jeziora Zegrzyńskiego i rzeki Narwi. W ramach spotkania odbyła się konferencja, na której przedstawiciele firmy podsumowali wraz z partnerami biznesowymi rok 2014, a także omówili plany na rok 2015.

Po zakończeniu konferencji miała miejsce kluczowa część Gali. Czołowi przedstawiciele handlowi otrzymali z rąk Piotra Wiśniewskiego, Dyrektora Generalnego FAAC Polska, wyrazy uznania i podziękowania za owocną współpracę oraz doskonałe wyniki sprzedażowe. Wyróżnieni partnerzy otrzymali pamiątkowe certyfikaty oraz prestiżowe, zdobione statuetki z lwem - wieloletnim symbolem włoskiego giganta automatyki wjazdowej.

Od momentu, kiedy Giuseppe Manini otworzył w Bolonii bramy pierwszego zakładu Fabbrica Automatismi Apertura Cancelli, minęło 50 lat. 50 lat, które firma FAAC poświęciła projektowaniu i tworzeniu wyprzedzających swoje czasy rozwiązań automatyki oraz kontroli dostępu. Tutaj, w FAAC Polska, czujemy się integralną częścią tego sukcesu. Ponieważ nie byłby on możliwy bez naszych partnerów handlowych, chcieliśmy okrągłą rocznicę uczcić w sposób szczególny. Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz serdecznie pogratulować wszystkim laureatom i życzyć wszystkim równie znakomitej współpracy w przyszłości, podsumowuje Piotr Wiśniewski.

Wieczorem odbył się uroczysty bankiet, który zwieńczył przygotowany przez profesjonalną ekipę pirotechniczną pokaz sztucznych ogni z podkładem muzycznym. Na koniec dnia goście bawili się w rytm największych przebojów muzyki tanecznej w wynajętej dla nich na ten cel części hotelowego klubu.

źródło i zdjęcie: FAAC