DRUTEX partnerem plebiscytu tygodnika "Piłka Nożna"

Dodano: wtorek, 03 lutego 2015 07:43

Firma DRUTEX po raz kolejny została partnerem plebiscytu tygodnika "Piłka Nożna", w którym wybierani są najlepsi piłkarze i trenerzy polskiego futbolu. Wielkie święto polskiego futbolu, podczas którego ogłoszeni zostaną laureaci plebiscytu, odbędzie się 7 lutego 2015 r. w hotelu Hilton w Warszawie.

Historia plebiscytu organizowanego przez tygodnik "Piłka Nożna" liczy ponad 40 lat, zaś pierwsze uroczyste wręczenie nagród laureatom, w blasku kamer i fleszy, miało miejsce dwie dekady temu. DRUTEX, jako wieloletni mecenas piłki nożnej w wymiarze lokalnym i międzynarodowym, już po raz trzeci aktywnie angażuje się w organizację imprezy, na której nagradza się najlepszych zawodników i trenerów statuetkami "Piłki Nożnej", będącymi polskimi odpowiednikami francuskiej "Złotej Piłki". Jako główny sponsor eventu firma potwierdza swoje zamiłowanie do piłki nożnej i wspieranie polskiego futbolu.

To prawdziwa przyjemność uczestniczyć w projekcie, który jest najważniejszym wydarzeniem roku dla polskiej piłki nożnej. Sam fakt, że na uroczystej Gali pojawiają się najważniejsi przedstawiciele świata polskiego futbolu, czołowi piłkarze, trenerzy, działacze potwierdza rangę imprezy i jej wyjątkowy charakter. DRUTEX praktycznie od zawsze związany jest z piłką nożną. Rok 2014 był dla nas szczególnie ważny, bo swoje zaangażowanie wsparliśmy działaniami na rynkach zagranicznych, a do swojej drużyny zaprosiliśmy światowej klasy piłkarzy: Philippa Lahma, Andreę Pirlo i Jakuba Błaszczykowskiego. Od zawsze kibicujemy najlepszym. Nie inaczej będzie tym razem. Dlatego trzymamy kciuki za wszystkich nominowanych i gratulujemy sukcesów, mówi Adam Leik, dyrektor ds. marketingu DRUTEX S.A.

Podczas Gali wręczone zostaną nagrody w siedmiu kategoriach konkursowych, czyli takich, w których jury wyłoniło finałowe trójki (oprócz tych mających najdłuższą historię - Piłkarza Roku, Trenera Roku i Odkrycia Roku - także Drużyny Roku, Ligowca Roku, Obcokrajowca Roku i Pierwszoligowca Roku). Uroczyście ogłoszona zostanie również informacja kto został Człowiekiem Roku. To nagroda niepodlegająca dogrywkom, przyznawana tylko w tych latach, w których w polskim futbolu pojawia się ktoś, kto symbolizuje zupełnie nowe zjawisko, trend i jakość.

źródło i zdjęcie: DRUTEX

Firma Drutex